Stowarzyszenie Droga rozdało paczki wielkanocne dla 2 tys. osób

2023.04.07 10:57
Stowarzyszenie Droga przekazało potrzebującym ponad 7 tys. kg żywności.
Stowarzyszenie Droga rozdało paczki wielkanocne dla 2 tys. osób
Fot: Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie DROGA

W czwartek (6.04) Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie Droga wydała 500 paczek żywnościowych dla niemal 2 tys. osób. Znalazły się w nich produkty na zdrowe i pożywne posiłki na świąteczne stoły. Jedzenia na pewno wystarczy zarówno na śniadanie wielkanocne, jak i na poniedziałkowy obiad, ponieważ paczki zawierały ponad 14 kg żywności.

Paczki żywnościowe pomogło sfinansować wiele podmiotów. Są nimi: Miasto Białystok, Fundacja Rozwoju Społecznego Uskrzydlamy, firma SUPERDROB, Podlaskie Zakłady Zbożowe S.A. Białystok, PSS Społem w Białymstoku, firma Suempol, firma Tag Białystok, firma Leśne Skarby KASOL.

- Razem przez nasze ręce przeszło 7250 kg żywności. Dziękujemy, że dzięki Wam możemy szerzyć dobro i pomagać - przekazało Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie Droga.

W sobotę (8.04) paczki wielkanocne będzie rozdawać również Fundacja Rodziny Czarneckich. Więcej o tym: przeczytasz tutaj.

Ponadto w niedzielę (9.04) o godz. 7.30 odbędzie się wielkanocne śniadanie w Zespole Szkół Katolickich w Białymstoku. Więcej o tym: przeczytasz tutaj.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

898 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39