Studenckie "Wejście na rynek pracy". Zapisy na bezpłatne warsztaty

2012.02.02 00:00
Wydział Ekonomii i Zarządzania rozpoczął rekrutację studentów na czwartą edycję zajęć fakultatywnych z zakresu poruszania się po krajowym i europejskim rynku pracy.

Studenckie "Wejście na rynek pracy". Zapisy na bezpłatne warsztaty
Fot: sxc.hu

Udział w zajęciach pozwoli na doskonalenie umiejętności komunikacji interpersonalnej, nabycie wiedzy z zakresu funkcjonowania instytucji rynku pracy, a także nabycie praktycznych umiejętności w zakresie poszukiwania zatrudnienia. Program warsztatów obejmuje również praktyczne zagadnienia związane z wspólnotowym systemem zabezpieczenia społecznego, a także z problematyką rozpoczynania działalności gospodarczej (dotacje na działalność gospodarczą).

Zajęcia będą odbywać się w godzinach popołudniowych. Osoby, które skutecznie ukończą udział w szkoleniu, otrzymają zaświadczenie o ukończeniu warsztatów z zakresu poruszania się po krajowym i europejskim rynku pracy. Uczestnicy szkolenia otrzymają również materiały dydaktyczne w formie książek.

Rekrutacja prowadzona jest wyłącznie drogą elektroniczną do 24 lutego. Osoby zainteresowane uczestnictwem w warsztatach powinny przesłać na adres: msg@uwb.edu.pl wypełniony formularz rekrutacyjny dostępny na stronie http://www.msgzadarmo.pl W szkoleniu może wziąć udział 192 osoby. Decyduje kolejność zgłoszeń.

MAG

912 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39