Światowy Tydzień Przedsiębiorczości – mnóstwo darmowych konsultacji i warsztatów

2015.11.06 00:00
W naszym mieście w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zaplanowano około 30 wydarzeń o przeróżnej tematyce.
Światowy Tydzień Przedsiębiorczości – mnóstwo darmowych konsultacji i warsztatów
Fot: Materiały prasowe

Chętni będą mogli uczestniczyć m.in. w szkoleniach dotyczących finansowania, założenia własnej firmy czy tworzenia modelu biznesowego. Niektóre spotkania będą też dotyczyły kreatywności i szkoleń skierowanych do przedsiębiorczych kobiet. Specjaliści omówią, jak można radzić sobie z łączeniem życia rodzinnego, macierzyństwa z aktywnością zawodową. Panie, którym to się udało i odniosły sukces, podzielą się swoimi doświadczeniami z zainteresowanymi białostoczankami.

Pierwsze spotkanie zaplanowano na 6 listopada. Wówczas można będzie się dowiedzieć, jak zostać importerem. W kolejny piątek odbędą się konsultacje "English Coaching – język angielski w biznesie". Trenerzy językowi specjalizujący się w biznesowym angielskim opowiedzą o ciekawych technikach swojej pracy. 16 listopada można będzie dowiedzieć się, jak uzyskać 40 tys. zł na pierwszy biznes, jak zostać bohaterem przedsiębiorczości i na czym polega działalność gospodarcza i rolnicza (dla początkujących). Tego dnia specjaliści podpowiedzą też słuchaczom, czy nadają się do prowadzenia własnego biznesu. 17 listopada zaplanowano m.in. szkolenia "Jak sfinansować swój pierwszy biznes", "Co nam przeszkadza w byciu kreatywnym. Kreatywność w biznesie!" oraz "Być kobietą – być liderem". W kolejnych dniach odbędą się też spotkania, podczas których będą pisane wnioski do Programu Operacyjnego Polska Wschodnia.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości jest organizowany w 150 krajach na całym świecie. Jego celem jest promowanie świadomego rozwoju, aktywnej postawy wobec życia i zachęcanie do podejmowania biznesowych inicjatyw.

Zapisy na wszystkie wydarzenia są bezpłatne, decyduje kolejność zgłoszeń. Chętni mogą rejestrować się stronie warszawska6.pl/tydzien-przedsiebiorczosci.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1438 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39