Swoją premierę miał singiel do serialu "Kruk. Czorny woron nie śpi"

2021.06.25 16:27
Serial "Kruk" rozgrywa się na Podlasiu. Nasz region jest klimatyczny, mroczny i pełen tajemnic. Singiel autorstwa Bartosza Chajdeckiego, w wykonaniu Południc powstał do drugiego sezonu serialu.
Swoją premierę miał singiel do serialu "Kruk. Czorny woron nie śpi"
Fot: Materiały prasowe/Canal+

Pierwszy sezon serialu kryminalnego "Kruk. Szepty słychać po zmroku" w reżyserii Macieja Pieprzycy kręcony był w Białymstoku. Jego głównym bohaterem jest Adam Kruk, inspektor łódzkiego wydziału kryminalnego, który zostaje oddelegowany, by prowadzić sprawę porwania nastoletniego chłopca na Podlasiu. Adam Kruk musi wrócić do Białegostoku, miasta, w którym dorastał, a gdzie teraz stawia czoło swojej mrocznej przeszłości. Główną rolę gra Michał Żurawski.

Drugi sezon "Kruk. Czorny woron nie śpi" stanowi kontynuację losów Adama Kruka. Na Podlasiu trwa wojna mafii o kontrolę nad biznesem tytoniowym. Komisarz wciąż zmaga się z wewnętrznymi demonami. Udaje się do szeptuchy, podlaskiej znachorki, lekarki skołatanych dusz. Pokazane są także przepiękne krajobrazy podlaskie.

Drugi sezon serialu do obejrzenia od 9 lipca na CANAL+.

Nowy singiel, podobnie jak sam serial, czerpie z inspiracji naszą krainą. W warstwie muzycznej opiera się na motywach kołysanki, stworzonej na potrzeby pierwszego sezonu serialu. Autorem jest Bartosz Chajdecki, a śpiewają go Południce - białostocka grupa śpiewacza, wykonująca pieśni archaicznymi głosami.

ROZMOWA Z CZŁONKINIĄ POŁUDNIC

Dziś (25.06) miała miejsce premiera singla.
Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1268 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39