Szkolenie INS - Fly Away Plus Białystok

dodane dnia: 2018-09-18 przez: Fly Away Plus Cezary Dobrzyński
Termin promocji: 2018-09-18 - 2038-09-18
Dzięki INS zyskasz możliwość legalnej pracy jako operator drona

Kurs INS umożliwi Ci zdobycie uprawnień instruktora UAVO. Z każdym rokiem na odbycie kursu decyduje się sporo osób, gdyż zapotrzebowanie na licencjonowanych operatorów dronów jest coraz większe.
Posiadasz już umiejętności pilotażu i potwierdzone zostały egzaminem? Skorzystaj ze szkolenia w Flyawayplus i podnieś swoje kwalifikacje – to z pewnością Ci się opłaci.

Dowiedz się więcej https://flyawayplus.eu/szkolenia-uavo/

Po szkoleniu INS zyskujesz nowy zawód

Przy użyciu drona można wykonać wiele zadań. Jednak, aby został on wykorzystany w celu profesjonalnym, jego obsługę trzeba powierzyć wyłącznie licencjonowanemu operatorowi. Coraz częściej są oni zatrudniani do monitorowania żywiołów lub upraw rolnych. Dzięki INS można zdobyć taką pracę. Po szkoleniu INS możesz zostać zawodowym operatorem drona, a te z kolei są często wykorzystywane podczas nagrywania produkcji telewizyjnych, teledysków oraz filmów ślubnych. Co więcej, wiele hoteli i deweloperskich osiedli poszukuje tak wyszkolonych osób, aby sfilmowały daną inwestycję lub teren.

Więcej na temat szkolenia INS https://flyawayplus.eu/produkt/ins/

Marzy Ci się praca w aeroklubie?
Skończ szkolenie INS, zostań instruktorem UAVO i zdobądź ten zawód.Fly Away Plus umożliwi Ci zdobycie uprawnień INS. Oferowane szkolenia cechuje najwyższy poziom profesjonalizmu. Fly Away Plus to ośrodek, który zajmuje się kształceniem przyszłych zawodowych operatorów dronów. Chcesz uczyć się od najlepszych? Zależy Ci, aby zyskać uprawnienia INS, BVLOS, UAVO VLOS - skorzystaj z usług Fly Away Plus. Szkolenie INS zapewnia praktyczne przeszkolenie na instruktora UAVO. Kursant zyskuje potrzebną wiedzę zarówno z zasad lotu, jak i pierwszej pomocy czy psychologii.

Zapraszamy do kontaktu https://flyawayplus.eu/kontakt/1466 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39