Szukasz już planów na Walentynki? Mamy propozycję - Walentynkowe Show!

2023.12.26 12:13
Wielkimi krokami nadchodzi Walentynkowe Show "Wszystko o Miłości", które odbędzie się już w lutym w Operze i Filharmonii Podlaskiej. To muzyczno-taneczne widowisko, które przeniesie widzów w świat pełen muzyki, tańca i romantycznego nastroju.
Szukasz już planów na Walentynki? Mamy propozycję - Walentynkowe Show!
Fot: Materiały organizatora

Walentynkowe Show "Wszystko o Miłości" odbędzie się 13 lutego w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

Walentynkowe Show "Wszystko o Miłości"

Walentynkowe Show "Wszystko o Miłości" to muzyczno-taneczne widowisko, zorganizowane przez Fundację "Artystyczna Fama". Planowany wieczór obiecuje być pełen muzyki, tańca i romantycznego nastroju. Przy akompaniamencie Podlaskiej Orkiestry Salonowej pod dyrekcją Kazimierza Dąbrowskiego, na scenie pojawią się soliści wokaliści: Dariusz Stachura, Anna Wolfinger, Hubert Stachura i Alicja Grabowska, którzy zaprezentują najsłynniejsze przeboje muzyki operetkowej oraz rozrywkowej o tematyce miłosnej.

W programie Walentynkowego Show "Wszystko o Miłości" zaplanowano podróż przez romantyczną przestrzeń muzyczną, obejmującą arcydzieła najwybitniejszych kompozytorów. W planie są chociażby utwory autorstwa Giuseppe Verdi, Frederick Loewe, Imre Kálmán, Enrico Cannio i wielu innych.

Dodatkową atrakcją wieczoru będą widowiskowe pokazy tańca towarzyskiego, prezentowane przez Mistrzów Świata formacji World Dance Competition w tańcach standardowych za lata 2014 i 2019 - białostocką formację taneczną KADRYL. Całość będzie prowadził artysta Dariusz Stachura, który w roli konferansjera wprowadzi publiczność w muzyczny świat miłości.

Więcej informacji: Wszystko o Miłości - Walentynkowe Show

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

972 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39