Szukasz pracy na wakacje? Prezentujemy wybrane oferty

2013.06.25 00:00
Zbliżają się wakacje, czyli 3 miesiące wolnego zarówno dla absolwentów szkół ponadgimnazjalnych, jak i studentów. Wielu z nich poszukuje pracy tylko na ten okres, aby od października znowu rzucić się w wir nauki. Z myślą o nich prezentujemy wybrane oferty pracy dorywczej i sezonowej w naszym regionie.
 Szukasz pracy na wakacje? Prezentujemy wybrane oferty
Fot: sxc.hu

Na okres wakacyjny najwięcej ofert pracy związanych jest z branżą budowlaną, gastronomiczną oraz turystyczną.

Kelner, barman, kucharz...

Pracodawcy w Białymstoku na gwałt poszukują kelnerów/ek, kucharzy, barmanów/ek oraz osób do pomocy przy kuchni. Przykładowo Trattoria Czarna Owca zatrudni od zaraz kucharza i kelnerkę z doświadczeniem.
Zobacz: Trattoria Czarna Owca zatrudni kucharza i kelnerkę.

Chętni do pracy w gastronomii tylko na czas wakacyjny mogą także zgłosić się do lokalu mieszczącego się przy ul. Zachodniej 2A/1. Poszukiwany tam jest student do pracy w budce serwującej kebaby. Istnieje także możliwość pracy w charakterze kelnerki w ośrodkach wczasowych poza Białymstokiem.
Zobacz: Zatrudnię kelnerkę/kelnera w ośrodku wczasowym w Podlaskiem

Dekarz, murarz, tynkarz...

W okresie wakacyjnym wielu młodych ludzi dorabia sobie także na budowie. W Podlaskiem można znaleźć bardzo wiele ofert pracy dla murarzy, robotników budowlanych, dekarzy, kierowników budowy, tynkarzy itd. Przykładowo - poszukiwani są młodzi mężczyźni do prac wykończeniowych.
Zobacz: SZUKAM PRACOWNIKA DO PRAC WYKOŃCZENIOWYCH -- DOBRE WARUNKI

Więcej interesujących ofert w tej branży można znaleźć także na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Białymstoku: pup.bialystok.pl/upload/offers.pdf.

I do lepienia pierogów, i do opieki

Co roku bardzo popularne są także wyjazdy za granicę. Na naszej stronie znajduje się oferta dla osób, które chciałyby spróbować swoich sił w charakterze opiekuna osób starszych w Niemczech. Propozycja pracy znajduje się w: Ogłoszenia drobne.

Niektórych może także zainteresować praca w Wielkiej Brytanii. Duża firma w Birmingham zatrudni - od zaraz - kobiety do klejenia pierogów.
Zobacz: Praca w Wielkiej Brytanii od zaraz!

Pracuj z hufcem

Wielu młodych ludzi w poszukiwaniu pracy wakacyjnej korzysta także z pomocy hufców. Podlaski oddział w poniedziałek (24.06) zamieścił na swojej stronie zaktualizowaną listę ofert pracy dorywczej i sezonowej. Znajdują się tam propozycje pracy m.in. do: zbioru truskawek (okolice Suchowoli), rozładunku odpadów, udzielania informacji. Okazuje się, że jest potrzebny także personel pomocniczy i kasowy w hipermarketach.

Szczegóły nt. ofert pracy sezonowej i dorywczej znajdziesz na stronie: www.podlaska.ohp.pl/549-4613752e2b90e.htm.

Zostań gwiazdą videoklipu!

Prezentujemy także jedną z ofert, które naszym zdaniem wyróżnia się na tle pozostałych. Otóż, dziewczyna, która potrzebuje zastrzyku gotówki do 30 czerwca - np. na wyjazd wakacyjny - może zarobić 200 zł, biorąc udział w videoklipie. Ofertę można znaleźć na: Ogłoszenia drobne.

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl

1751 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39