T-Mobile Ekstraklasa. Do Łęcznej bez Quintany

2014.09.21 00:00
W poniedziałek (22.09) na zakończenie 9. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Jagiellonia Białystok zagra w spotkaniu wyjazdowym z Górnikiem Łęczna.
T-Mobile Ekstraklasa. Do Łęcznej bez Quintany
Fot: www.jagiellonia.net

Oba zespoły grają w tym roku bardzo nierówno. Górnik w tym sezonie u siebie jeszcze nie przegrał (2 zwycięstwa i 2 remisy), a podopieczni Szatałowa zgromadzili 11 punktów, co na chwilę obecną daje im 13. miejsce. W składzie drużyny z Łęcznej możemy znaleźć kilku bardzo wartościowych zawodników m.in. Przemysława Kaźmierczaka czy też Tomasza Nowaka. Górnik jako beniaminek spisuję się całkiem nieźle prezentując przy tym ładny dla oka futbol.

Jagiellonia na poniedziałkowe spotkanie do Łęcznej wybrała się bez kontuzjowanego Daniego Quintany, który będzie pauzował przynajmniej trzy tygodnie. Hiszpan to bez wątpienia "mózg" białostockiej ekipy. Brak tak kluczowego zawodnika to duże zmartwienie dla Michała Probierza, gdyż gra zespołu z Podlasia opiera się głównie na Danim. Jagiellończycy plasują się na 9. pozycji i ewentualne zwycięstwo może przesunąć żółto-czerwonych nawet na miejsce piąte. Warto dodać, że w meczu sparingowym przed startem sezonu 2014/2015, który został rozegrany w Białymstoku górą był Górnik. Miejmy nadzieję, że teraz będzie inaczej i to Jaga wywiezie trzy cenne punkty z Łęcznej.

Mecz Jagiellonii z Górnikiem Łęczna odbędzie się w poniedziałek (22.09), o godzinie 18.00.

Błażej Okuła
24@bialystokonline.pl

1459 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39