Ten film wygrał ważny festiwal. Jak potoczą się losy braci? [WIDEO]

2019.09.09 10:42
Wysmakowany i pełen czułości hiszpański dramat opowiadający historię dwóch braci, którzy poszli w życiu zupełnie innymi ścieżkami. Mowa o filmie "Między morzem a oceanem" - jego pokaz odbędzie się w kinie Forum.
Ten film wygrał ważny festiwal. Jak potoczą się losy braci? [WIDEO]
Fot: Bord Cadre Films

Zwycięzca MFF San Sebastian to przepiękny i niezwykle czuły hiszpański dramat, który opowiada historię dwóch braci, którzy poszli bardzo różnymi ścieżkami w życiu i po latach spotykają się na wyspie San Fernando. To spotkanie przyniesie ze sobą pamięć o tragicznych wydarzeniach z dzieciństwa, ale też będzie szansą na pogodzenie się z tym, co się wydarzyło i na zbliżenie się do siebie.

Nazywany "hiszpańskim Boyhoodem" film Lacuesty nie tylko fenomenalnie odmalowuje pejzaże współczesnej euro-nędzy, ale także wnikliwie i czule obserwuje relacje pomiędzy mężczyznami i ich walkę o rodzinę.Pokaz filmu odbędzie się w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowgo "GAG", który działa przy Białostockim Ośrodku Kultury. DKF "GAG" prowadzi szeroką akcję promującą artystyczne kino wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych. W swoim programie uwzględnia zarówno klasykę kina, jak i nowości filmowe z kraju i świata, wśród propozycji DKF-u znajdują się fabuły, dokumenty, animacje oraz krótko- i pełnometrażowe produkcje.

Projekcja zaplanowana jest w czwartek (12.09) w kinie Forum, początek o godz. 18.00.

Zobacz też: DKF GAG: Między morzem a oceanem

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1154 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39