Terapia małżeńska i dla par Białystok - Pracownia Integra

dodane dnia: 2019-11-22 przez: Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji INTEGRA mgr Barbara Żukowska, K. Dallemura-Grześ, W. Kujawa-Brzezińska s.c.
Termin promocji: 2019-11-22 - 2039-11-22
Terapia małżeńska ukierunkowana jest na pomoc tym osobom, dla których relacja małżeńska przestała być satysfakcjonująca. Jej zadaniem jest odbudowanie przestrzeni wzajemnego zrozumienia i stworzenie bazy do wzmocnienia relacji. Więcej na temat terapii małżeńskiej dowiesz się na stronie: https://pracowniaintegra.pl/psychoterapeuta/formy-pomocy/terapia-malzenska/

Terapia dla par – by poprawić relacje

Związki międzyludzkie w naturalny sposób się zmieniają – zmieniają się partnerzy, więzi między nimi. Niekiedy wprowadza to wrażenie chaosu, utraty kontroli, co skutkuje poczuciem niezadowolenia ze związku. Są to jednak sytuacje, które można konstruktywnie przepracować pod okiem terapeutów.

Nie tylko małżeństwa doświadczają problemów w związku, ale też pary niesformalizowane. W czasie terapii partnerzy rozpoznają dotykające ich związek trudności, uczą się je rozumieć oraz im przeciwdziałać. Terapia daje im narzędzia, by mogli w przyszłości samodzielnie radzić sobie z konfliktami, które są naturalnym elementem życia.

W Pracowni Integra rozwiązujemy kryzysy

Proces terapii małżeńskiej oraz terapii par opiera się na współpracy obojga partnerów, którzy są gotowi podjąć wysiłek zawalczenia o związek, zainwestowania w to czasu i energii. To ich motywacja prowadzi do sukcesu terapeutycznego – niezależnie od tego, czy pracujemy nad aktualnymi problemami czy nad tymi, które pojawiły się w historii związku. Można więc powiedzieć, że bez względu na to, czy pracujemy ze stanami ostrymi czy przewlekle destrukcyjnymi, koncentrujemy się na rozwiązaniach ukierunkowanych na wspólną przyszłość.

Nasi terapeuci dobierają formy pomocy psychologicznej do problemów, z którymi zgłaszają się do nich pary. Indywidualizacja terapii pozwala ją zoptymalizować tak, by uzyskać zauważalne efekty w możliwie szybkim czasie.

Zapraszamy do naszych białostockich gabinetów – jesteśmy przygotowani, by pomagać parom odzyskać radość z bycia razem.

1380 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39