To jedyna taka okazja! Będzie można zobaczyć ten spektakl całkowicie za darmo

2024.01.17 12:32
Na scenie Teatru Szkolnego im. Jana Wilkowskiego w Białymstoku będzie można bezpłatnie obejrzeć spektakl muzyczny "Szemrane tango". Sztuka powstała na podstawie twórczości Jaremy Stępowskiego.
To jedyna taka okazja! Będzie można zobaczyć ten spektakl całkowicie za darmo
Fot: Materiały organizatora

Bezpłatny pokaz spektaklu muzycznego "Szemrane tango" odbędzie się w piątek (19 stycznia) w Teatrze Szkolnym im. Jana Wilkowskiego w Białymstoku.

"Szemrane tango"

"Szemrane Tango" to spektakl muzyczny oparty na twórczości Jaremy Stępowskiego. Powstające z martwych szemrane towarzystwo przenosi nas w świat dawnych romansów, kłótni, tragedii i radości. To podróż w czasie, gdzie uliczne tango wzbudza magię nocnych latarni, a wspomnienia przeplatają się z nutami nostalgii.

Spektakl muzyczny powstał w reżyserii Wojciecha Kościelniaka. Aranżacje muzyczne i akompaniament stworzył Marcin Nagnajewicz. Występują: Maryna Bazdyrieva, Bartłomiej Bazyluk, Maria Czok, Iga Denst, Kristina Dereviaha, Łukasz Dybek, Julia Fidelus, Karolina Konicka, Weronika Kozłowska, Michalina Krzemianowska, PolinaKuzhelieva, Łucja Mucha, Rafał Przytocki, Sabina Szetela, Zofia Tkocz, Mateusz Wyżliński i Magdalena Zubrycka.

W repertuarze będzie można usłyszeć: "Szemrane tango", "Przedziałek", "O jednej Wiśniewskiej", "Po kieliszku", "A jak zjeść, to i wypić", "Tango andrusowskie", "Statek do Młocin", "Taksówkarz warszawski", "Na wiślanym brzegu", "Cztery mile za Warszawą", "Herbowa zwierzyna", "Księżyc frajer", "Gorąca miłość na Chłodnej", "Pan Walenty", "Dola jednego artysty fotografika" i "Milionerzy".

Sztuka została zrealizowana w ramach warsztatów dla studentów drugiego roku aktorstwa Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie – Filii w Białymstoku.

Więcej informacji: Bezpłatny pokaz spektaklu muzycznego "Szemrane tango"

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1163 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39