To już ostatnia szansa. Prace na ten konkurs można zgłaszać do końca miesiąca

2024.05.20 09:10
To ostatnia szansa na zgłoszenie prac do trzeciej edycji konkursu "Autoportret z historią".
To już ostatnia szansa. Prace na ten konkurs można zgłaszać do końca miesiąca
Fot: Pixabay.com

Muzeum Historyczne w Białymstoku zaprasza do udziału w trzeciej edycji konkursu "Autoportret z historią". Celem konkursu jest zachęcenie uczestników do wyrażenia swoich osobistych relacji i uczuć związanych z wybraną historią, miejscem historycznym lub zabytkiem poprzez różnorodne formy artystyczne: prace plastyczne, fotograficzne, filmowe lub literackie.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz studentów. Prace będą oceniane w trzech grupach wiekowych. Do wygrania są wydawnictwa Muzeum Podlaskiego w Białymstoku, nagrody rzeczowe oraz bony podarunkowe. Najbardziej prestiżową nagrodą będzie publikacja zwycięskich prac w katalogu pokonkursowym. Dodatkowo, nagrodzone filmy zostaną udostępnione na stronie internetowej muzeum oraz w mediach społecznościowych.

Prace konkursowe w formie elektronicznej należy przesyłać na adres e-mail Muzeum Historycznego w Białymstoku z dopiskiem nazwy konkursu. Prace fizyczne można przesyłać listownie lub dostarczyć osobiście na adres siedziby Muzeum Historycznego w Białymstoku. Termin nadsyłania prac mija 31 maja 2024 roku.

Portal BiałystokOnline jest patronem medialnym konkursu.

Więcej informacji: Konkurs "Autoportret z historią"

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1663 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39