To sportowa impreza dla każdego. Przed nami zawody "Biegniemy na Warszawską"

2023.09.06 11:26
W najbliższą sobotę (9.09) dojdzie do skutku wydarzenie zatytułowane "Biegniemy na Warszawską". Odbędzie się ono w ramach 13. edycji Białystok Biega, a także "Święta Ulicy Warszawskiej".
To sportowa impreza dla każdego. Przed nami zawody "Biegniemy na Warszawską"
Fot: Redakcja BiałystokOnline

To będzie bieg, gdzie dominować mają spokój, przyjazna atmosfera i dobra zabawa. "Biegniemy na Warszawską" to nie jest typowa impreza sportowa, gdzie liczy się czas i jak najwyższa pozycja na mecie. Wspomniane zawody to po prostu patent na poranny rozruch i dobre wejście w dzień, ale jednocześnie sposób na "odkurzenie" istotnej przestrzeni. Ul. Warszawska to w końcu miejsce bardzo ważne dla stolicy Podlasia.

- Pobiegniemy razem, spokojnym tempem, bez rywalizacji. Udział w biegu jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich chętnych bez względu na wiek i zaawansowanie biegowe. Pobiec może każdy. Dystans, jaki mamy do pokonania, to ok. 4 km. Start i meta z ulicy Warszawskiej. W końcu to jej święto! - informują organizatorzy wydarzenia.

Zawody ruszą w sobotę o godz. 9.00 i odbędą się one w ramach "Święta Ulicy Warszawskiej" oraz 13. Białystok Biega, czyli imprezy, która na stałe wpisała się do kalendarza największych sportowych wydarzeń przeprowadzanych w stolicy Podlasia.

Patronem medialnym wydarzenia jest BiałystokOnline.

Więcej informacji: Poranny bieg "Biegniemy na Warszawską"

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1108 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39