Tomasz Organek i Max Cegielski. Festiwal Zebrane już we wrześniu

2020.08.26 07:55
Na początku września, dokładnie od 4 do 9, odbędzie się Festiwal Literacki Zebrane. Organizatorzy zapowiadają spotkania z autorami i transmisje online.
Tomasz Organek i Max Cegielski. Festiwal Zebrane już we wrześniu
Fot: Tomasz Pienicki

Festiwal Zebrane to propozycja dla wszystkich miłośników literatury. W programie są spotkania z pisarzami, reporterami, krytykami literackimi. Nie zabraknie też dobrej muzyki.

Kto przyjedzie?

Gośćmi tegorocznej odsłony festiwalu będą: Stefan Chwin (4.09), Piotr Śliwiński (5.09), Katarzyna Boni (6.09), Tomasz Organek (7.09), Max Cegielski (8.09). W programie jest też koncert projektu Copticus Oleś Brothers i Dominika Strycharskiego (9.09, godz. 20.00). Spotkania odbędą się na żywo, rozpoczynają się o godz. 18.00. Festiwalowe miejsce to tradycyjnie klub Zmiana Klimatu przy ul. Warszawskiej.

Festiwal w czasie epidemii: będą wejściówki

W związku ze stanem epidemii koronawirusa osoby chcące uczestniczyć w wydarzeniach festiwalowych w przestrzeni klubu Zmiana Klimatu proszone są o wysłanie prośby o bezpłatną wejściówkę na adres mailowy: zebrane.festiwal@gmail.com. W mailu zwrotnym podane zostaną instrukcje dotyczące warunków uczestnictwa w festiwalu. Z uwagi na stan epidemii wydarzenia festiwalowe będą transmitowane online. Linki do transmisji pojawią się w wydarzeniu w mediach społecznościowych.

Organizatorem imprezy jest stowarzyszenie Fabryka Bestsellerów. To jej 11. edycja.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

985 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39