Track Day na Torze Wschodzący Białystok

2020.11.25 14:59
W sobotę (28.11) na Torze Wschodzący Białystok przeprowadzone zostaną jazdy z elektronicznym pomiarem czasu.
Track Day na Torze Wschodzący Białystok
Fot: BOSiR

Czas na ostatni Track Day, czyli jazdy samochodowe z elektronicznym pomiarem czasu w piknikowym klimacie, w tym roku. Treningi zorganizowane zostaną na białostockiej motoarenie w najbliższą sobotę między godz. 10.00 a 14.00.

Track Day to dla zawodników startujących w Samochodowych Mistrzostwach Białegostoku wydarzenie wręcz obowiązkowe, w trakcie którego mogą oni sprawdzić swój pojazd w warunkach zbliżonych do tych, jakie zastaną podczas sportowej rywalizacji. Dla pozostałych kierowców opisywany event jest z kolei świetną okazją do sprawdzenia umiejętności prowadzenia auta pod presją czasu w warunkach jesienno-zimowych.

W treningu może wziąć udział do 30 kierowców. Uczestnicy pikniku będą wjeżdżać na tor według harmonogramu ustalonego w dniu imprezy. Koszt udziału wyceniono na 200 zł od auta.

Warto zaznaczyć, że Tor Wschodzący Białystok nie będzie dostępny dla publiczności. Na obiekcie mogą przebywać jedynie osoby związane z jazdami, czyli kierowcy i ich pasażerowie lub mechanicy.

Na torze, zgodnie z regulaminem, obowiązują ograniczenia poziomu hałasu emitowanego przez układ wydechowy. Zalecane jest ponadto używanie w czasie jazdy kasku ochronnego.

Więcej informacji:
Track Day

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1497 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39