Tre Voci z miłością zaśpiewają show [KONKURS]

2021.10.12 07:53
Mieszanka charyzmy, koktajl zróżnicowanych świetnych głosów. Trzech tenorów, artystów nowej generacji, przekonanych o ogromnej sile muzyki - wystąpi z niesamowitym show już w sobotę (16.10).
Tre Voci z miłością zaśpiewają show [KONKURS]
Fot: Andrzej Hajdasz

Muzycy Tre Voci, w składzie: Wojciech Sokolnicki "Voytek Soko", Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj, sami podkreślają, że łączy ich niezwykła przyjaźń. Podczas występu można poznać każdego z nich, są inni, a zarazem podobni. To indywidualności, które się przyciągają, a ich show to dawka pozytywnych emocji i muzycznych uniesień.

Podczas występu śpiewają największe przeboje muzyki operowej, musicalowej i rozrywkowej, takie jak: "Nessun Dorma", "Granada", "You Raise Me Up", "Tango Roxanne", "Halleluyah", "Show Must Go On", "Mambo Italiano" i wiele innych. Każdy z członków zespołu TREvoci ma własną karierę na scenie operowej, ale uwielbiają śpiewać razem. Koncertowe spotkania z publicznością są dla nich wyzwaniem, nawet jeśli dzieli się scenę na trzech.

Można określić, że Tre Voci wykonuje muzykę klasyczną i pop operową. Artyści występowali dotąd w salach koncertowych – m.in. w Chicago Symphony Hall, Kad Theater w Tajlandii, Chrystian Performing Arts Centre w Toronto, Centennial Theatre w Vancouver, ale też w polskich filharmoniach – Narodowej, Bałtyckiej, Poznańskiej.

Koncert odbędzie się w sobotę (16.10), o godz. 19:00 w sali koncertowej przy WSFiZ.

Mamy zaproszenia na koncert: KONKURS

SZCZCEGÓŁY

Portal BiałystokOnline.pl sprawuje patronat nad imprezą.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1466 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39