POLECAMY
Trzech zawodników Jagiellonii Białystok opuściło zgrupowanie w tureckim Belek.
Decyzją sztabu szkoleniowego do Polski wrócili Łukasz Sekulski, Paweł Olszewski oraz Michał Koźlik. Jagiellonia Białystok na zgrupowaniu w Turcji pozostanie do 7 lutego. Do tego czasu Żółto-Czerwoni rozegrają jeszcze dwa sparingi. Jutro (2.02) białostoczanie zmierzą się z rumuńskim FC Botosani, a w sobotę (6.02) ze słowackim Slovanem Bratysława. Oba spotkania zaplanowane są na godzinę 16.00. Rundę wiosenną Jaga zainauguruje 18 lutego. Podopieczni Michała Probierza zagrają na wyjeździe z Legią Warszawa.
Błażej Okuła
blazej.o@bialystokonline.pl
Sport 09:08
Sport 2026.06.13 17:38
Drogówka 2026.06.13 17:26
Drogówka 2026.06.12 18:10
Aktualności 2026.06.12 16:10
Aktualności 2026.06.12 14:30
Kulinaria 2026.06.12 14:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji