"Trzecia godzina gratis" w Nie Teatrze. Spektakl z mużyką na żywo

2024.03.20 06:39
Niezwykle ludzka i szczera historia, w jej centrum - pies. Spektakl muzyczny "Trzecia godzina gratis" zaprasza widzów w podróż przez nocne ulice Warszawy. Występuje Wojan Trocki.
"Trzecia godzina gratis" w Nie Teatrze. Spektakl z mużyką na żywo
Fot: Materiały organizatora

Spektakl muzyczny "Trzecia godzina gratis" będzie prezentowany w sobotę (23 marca) na scenie Nie Teatru.

"Trzecia godzina gratis"

"Trzecia godzina gratis" to spektakl, którego akcja dzieje się w nocnym klimacie Warszawy. Główny bohater, Chudy Pies, prowadzi widzów przez miasto, odkrywając jego zakamarki i mieszkańców. Spektakl porusza tematykę ludzkiej tragedii, braku czasu i nieustannego poszukiwania radości. Sztuka ta składa się na blues-rockową duszę oraz elementy greckiej tragedii.

W główną rolę wciela się Wojan Trocki, wszechstronny artysta, znany aktor, autor piosenek i wokalista, który zapisał się w pamięci publiczności warszawskich scen. Swoją karierę rozpoczynał jako członek trupy teatralnej "Pożar w Burdelu", a obecnie współpracuje z teatrem Dada von Bzdulow. Jego talent sprawił, że wcielał się w różnorodne role teatralne, telewizyjne, radiowe oraz filmowe, a jego osiągnięcia zostały wielokrotnie docenione przez krytyków teatralnych.

Wojanowi Trockiemu na scenie towarzyszy Hipolit Woźniak na gitarze. Muzykę na żywo współtworzą także: Jan Woźniak na kontrabasie, Artur Zajączkowski na perkusji i Robert Bielak na skrzypcach.

Organizujemy konkurs, w którym można wygrać zaproszenie na spektakl. Aby je zdobyć, można wziąć udział w konkursie dostępnym TUTAJ.

Więcej informacji: Spektakl muzyczny "Trzecia godzina gratis"

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl
1980 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39