Twórczość dwóch legend polskiej muzyki na jednej scenie

2024.04.02 09:07
Agnieszka Osiecka i Marek Grechuta to dwie legendy polskiej muzyki. Ich piosenki w wykonaniu Tomasza Steńczyka będzie można usłyszeć już niebawem w Nie Teatrze.
Twórczość dwóch legend polskiej muzyki na jednej scenie
Fot: Materiały organizatora

Koncert Osiecka/Grechuta - ważne piosenki odbędzie się w piątek (5 kwietnia) w Nie Teatrze.

Osiecka/Grechuta - ważne piosenki

W wieczorze koncertowym zaprezentowane zostaną najwybitniejsze i najbardziej znane piosenki autorstwa Agnieszki Osieckiej, takie jak "Piosenka o okularnikach", "Niech żyje bal", "Kołysanka dla okruszka", "Kiedy mnie już nie będzie" oraz "Co każdy chłopiec wiedzieć powinien". Z repertuaru Marka Grechuty publiczność będzie miała okazję usłyszeć wybitne utwory takie jak "W dzikie wino zaplątani", "Niepewność", "Historia jednej podróży", "Korowód", "Świat w obłokach" oraz "Dni których nie znamy".

Tomasz Steńczyk jest nie tylko wokalistą, gitarzystą i kompozytorem, ale także laureatem głównych nagród najważniejszych festiwali piosenki artystycznej. Dołączą do niego na scenie: Piotr Proniuk (instrumenty klawiszowe), Szymon Zuehlke (saksofon) i Michał Ligęza (perkusja). Wszyscy ci artyści wielokrotnie zostali uhonorowani na Festiwalu "Pamiętajmy o Osieckiej" w Warszawie, Festiwalu Twórczości "Korowód" w Krakowie, Spotkaniach Zamkowych "Śpiewajmy poezję" w Olsztynie oraz Festiwalu "Grechuta Festiwal" w Krakowie.

Więcej informacji: Osiecka/Grechuta - ważne piosenki

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl
1022 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39