Tytułem najbliższych planszówek będzie kultowa gra!

2024.02.24 11:03
Tytułem na najbliższych Planszówkach Johnny'ego i Mateusza będzie kultowy HeroQuest. Tego samego dnia w Książnicy Podlaskiej odbędzie się również Nerdoteka. Na miejscu będą czekać m.in. planszówki, gry wideo oraz najnowsze komiksy i książki.
Tytułem najbliższych planszówek będzie kultowa gra!
Fot: Fundacja Grający Białystok Johnny'ego/FB

HeroQuest będzie tytułem spotkania na Planszówkach Johnny'ego i Mateusza w poniedziałek (26 lutego). Tego samego dnia odbędzie się Nerdoteka. Oba wydarzenia planowane są w Książnicy Podlaskiej w Białymstoku.

HeroQuest i Nerdoteka w Książnicy Podlaskiej

HeroQuest to remake gry z 1989 roku o tym samym tytule. Pozycja ta zyskała na Zachodzie miano kultowej. W grze, przeznaczonej dla 2-6 uczestników, gracze wcielają się w role bohaterów, którzy przemierzają lochy, walczą z potworami i poszukują skarbów. Zasady tej gry są proste i łatwe do zrozumienia, dzięki czemu każdy może szybko rozpocząć przygodę, niezależnie od poziomu doświadczenia.

Nerdoteka to z kolei nowy, comiesięczny cykl spotkań stworzony dla pasjonatów gier wideo, planszowych, fantastyki, sci-fi, mangi i horroru. Na miejscu czekać będą liczne atrakcje, w tym Strefa Planszówek Johnny'ego i Mateusza, ale także Strefa Gamingowa, gdzie będzie można spróbować swoich sił na nowych konsolach Playstation 5 z zestawami VR oraz Nintendo Switch. Dla miłośników czytania przygotowana zostanie Strefa Czytelnicza z najświeższymi komiksami i książkami z gatunku fantastyki i science fiction.

W ramach Nerdoteki odbędzie się także otwarta dyskusja, w której wspólnie będzie można podsumować miniony rok 2023 na rynku gier wideo, planszowym oraz wydawnictw książkowych. To okazja, aby podzielić się swoimi wrażeniami, opiniami i odkryciami z innymi nerdami.

Więcej informacji:
HeroQuest na Planszówkach Johnny'ego i Mateusza
NERDOTEKA w Książnicy Podlaskiej

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl
1175 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39