Ukulele i marudne piosenki. Koncert Ranko Ukulele w Zmianie Klimatu [KONKURS]

2023.07.05 09:12
W Zmianie Klimatu odbędzie się koncert ukulele w wykonaniu Ranko Ukulele. To artystka z Poznania, która jest znana z prostych i zabawnych tekstów, które towarzyszą jej akompaniamentowi na ukulele.
Ukulele i marudne piosenki. Koncert Ranko Ukulele w Zmianie Klimatu [KONKURS]
Fot: Ranko Ukulele

Swoją przygodę z ukulele rozpoczęła w Kambodży, gdzie mieszkała przez pewien czas po ukończeniu studiów. Początkowo zaczęła od wykonywania khmerskich i japońskich coverów, ale z biegiem czasu zaczęła pisać swoje własne piosenki po polsku. Inspirację do tworzenia swojej muzyki czerpie z różnych doświadczeń i obserwacji, a także z codziennych sytuacji i humoru.

Zdobyła dużą popularność dzięki swojej twórczości dostępnej na kanale YouTube. Najbardziej znanym utworem wokalistki jest "Kluska", który zdobył ogromną popularność, przekraczając liczbę dwóch milionów wyświetleń na YouTube.Jej pierwszym studyjnym albumem jest płyta "Marudne piosenki", wydana w 2022 roku. Artystka umieściła na niej swoje najpopularniejsze piosenki, które pojawiały się na jej mediach społecznościowych. Dzisiaj Ranko Ukulele ma oddane grono fanów i koncertuje w wielu polskich miastach. Tym razem pojawi się także w Białymstoku.

Koncert Ranko Ukulele odbędzie się w czwartek (6.07) w Zmianie Klimatu, przy ul. Warszawskiej 6. Otwarcie klubu nastąpi już o godzinie 18:00. Bilety można kupić stacjonarnie w restauracji Cechowa i sklepach Empik, a także online.

Więcej informacji: Granko z Ranko w Białymstoku

Możecie u nas wygrać zaproszenia na ten koncert: Zaproszenia do Zmiany Klimatu

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

574 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39