Uniwersytet Medyczny w Białymstoku organizuje Dni Otwarte

2021.05.25 07:53
Od środy do piątku potrwają Dni Otwarte UMB. Przyszli studenci będą mogli poznać poszczególne wydziały uczelni oraz proponowane kierunki.
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku organizuje Dni Otwarte
Fot: Malwina Witkowska

Dni Otwarte Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku (UMB) potrwają od 26 do 28 maja. Z uwagi na trwający stan epidemiologiczny odbędą się w formie online. Podczas trzech dni zostaną zaprezentowane poszczególne wydziały uczelni.

W środę (26.05) zostanie przedstawiony Wydział Farmaceutyczny - kierunki: Analityka Medyczna, Farmacja, Kosmetologia.

W czwartek (27.05) przyszli studenci poznają Wydział Lekarski - kierunki: Lekarski, Lekarsko-Dentystyczny, Higiena Stomatologiczna, Techniki Dentystyczne.

Podczas ostatniego dnia, w piątek (28.05) zostanie zaprezentowany Wydział Nauk o Zdrowiu - kierunki: Biostatystyka, Dietetyka, Elektroradiologia, Fizjoterapia, Logopedia z Fonoaudiologią, Pielęgniarstwo, Położnictwo, Ratownictwo Medyczne, Zdrowie Publiczne z Epidemiologią.

Codziennie o godz. 14.00 Dni Otwarte będą transmitowane na kanale UMB w serwisie Youtube oraz na Facebooku.

- Porozmawiamy ze studentami i wykładowcami, odwiedzimy ciekawe miejsca na mapie kampusu UMB, przypomnimy kluczowe zasady rekrutacji. O godzinie 16.00 zapraszamy do specjalnie przygotowanych pokoi kierunkowych online, w których na pytanie dotyczące studiów będą odpowiadać studenci i nauczyciele akademiccy UMB - informuje Marcin Tomkiel, rzecznik UMB.

Więcej szczegółowych informacji: Dni Otwarte Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

1127 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39