Up to Date Festival już za nami. Zobacz, jak było

2018.09.09 17:26
Wszystko, co dobre szybko się kończy. Tak jest też w przypadku tegorocznej edycji Up To Date Festival. Czas więc, zobaczyć, jak było i zacząć odliczać czas do kolejnej takiej imprezy.
Up to Date Festival już za nami. Zobacz, jak było
Fot: Grzegorz Chuczun

Nie brakuje tych, którzy uważają, że "są festiwale i jest Up To Date Festival”". To wydarzenie, które cieszy się opinią imprezy odważnej, niebanalnej, ciekawej. Zawdzięcza to autorskiemu line-upowi oraz takim akcjom jak: darmowa pocztówka do babci, bezpłatny kompot czy akcja 50% adresowana do rodziców festiwalowiczów. Kolejna jego odsłona, już 9., za nami.

W tegorocznej edycji wystąpili tacy wykonawcy jak: Goldie, Crossing Avenue live, Lanark Artefax, Żabson. Gościliśmy też zagranicznych artystów: FACE (Rosja), Lorn live (Stany Zjednoczone), Luxor live (Francja), Marc Acardipane (Niemcy), Sarah Davachi live (Kanada), Wielka Brytania (Slipmatt).

Pojawili się oni na czterech scenach: Centralny Salon Ambientu (słuchanie muzyki w kameralnej atmosferze i ciszy), Beats (muzyka basowa, drum’n’bass, jungle oraz hip-hop), Pozdro Techno oraz Czwarta Scena Czwórki (współpraca białostockiego festiwalu i Polskiego Radia).

Portal miejski BiałystokOnline patronował imprezie.

Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl

1176 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39