Up To Date Festival: Prawdziwe święto muzyki elektronicznej

2022.01.28 22:16
Pewne imprezy mają prawdziwie niepowtarzalny klimat. Najlepsza muzyka, dojrzała publika i świetna infrastruktura to najważniejsze cechy dobrego festiwalu. Właśnie te czynniki tworzą jedyny w swoim rodzaju Up To Date Festival. Wybierz się na tegoroczną edycję i przekonaj się na własnej skórze o wyjątkowej atmosferze białostockiej imprezy.
Up To Date Festival: Prawdziwe święto muzyki elektronicznej

Up To Date Festival – 13 lat muzycznej historii

Pierwsza edycja białostockiego festiwalu odbyła się 13 lat temu. Od tego czasu impreza bardzo się rozwinęła. Rok w rok, organizatorzy festiwalu, którego twarzami są Dtekk i Cezary Chwicewski, zapraszają wybitnych przedstawicieli muzyki elektronicznej. To w Białymstoku mieliśmy okazję usłyszeć sety takich didżejów i producentów jak m.in. Umwelt, Djrum czy Oscar Mulero. A to tylko wierzchołek dużo większej góry lodowej. W końcu artyści tego formatu nie pojawią się nad Wisłą bardzo często.

Nieodłącznym elementem festiwalu jest Salon Ambientu. Ta inicjatywa to prawdziwe przeżycie, czynnik zdecydowanie odróżniający UTDF od innych festiwali. Wyjątkowe przestrzenie Stadionu Miejskiego czy Pałacu Branickich wypełniają piękne ambientowe dźwięki. A to wszystko w pozycji horyzontalnej, bowiem na tej części imprezy festiwalowicze kładą się na dywany przeznaczone do kontemplacji.

Up To Date Festival pod wieloma względami jest marką samą w sobie w świecie polskich festiwali. Szerokim echem odbiła się akcja promocyjna imprezy pozwalająca na wysłanie kartki do babci lub dziadka. Mały gest, ale jak ważny dla naszych bliskich. Dodatkowo, każdy kto ma ukończone 50 lat może wejść na festiwal za darmo. Żaden festiwal nie zachęca do tak międzypokoleniowej zabawy tak jak UTDF.

Up To Date Festival 2022 – kiedy i gdzie odbędzie się festiwal?

Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się pomiędzy 2 a 4 września w Białymstoku. Możemy być stuprocentowo pewni, że kolejny raz impreza spełni wszystkie możliwe oczekiwania. Karnety full na to prawdziwe święto muzyki elektronicznej dostępne są w Going. -> Up To Date Festival 2022

Nie może Cię tam zabraknąć!

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]


515 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39