Urodziny radia Jard. Letni piknik familijny na świeżym powietrzu

2019.07.04 13:17
To będą już XXII urodziny radia Jard - najpopularniejszej lokalnej rozgłośni radiowej w regionie. Z tej okazji odbędzie się otwarty letni piknik familijny na świeżym powietrzu.
Urodziny radia Jard. Letni piknik familijny na świeżym powietrzu
Fot: pixabay.com

Na scenie podczas urodzin radia Jard wystąpią: 4Ever, Focus, Forti, Summer Night, Dobryje Grajki, Fantastic Boys, Junior, SunSet, Viesna i Drefix. Zabawa potrwa w godz. 10.00-18.00.

Zaprezentuje się także znana vlogerka - Boogiesilver. Dodatkowo będzie można potańczyć przy największych przebojach znanych z anteny radia Jard oraz spotkać się ze swoimi ulubionymi prezenterami.

Poza zabawą przy muzyce lekkiej, łatwej i przyjemnej, przygotowane są również inne punkty programu, takie jak np.: konkursy z nagrodami, stoiska wystawców, pokazy służb ratunkowych (Policja, Straż Pożarna, Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego), wspólne rodzinne grillowanie, wielkie dmuchane zabawki dla najmłodszych i tych nieco starszych oraz inne atrakcje dedykowane całym rodzinom. Na pewno nie zabraknie również tortu urodzinowego.

Wydarzenie odbędzie się w kompleksie hotelowym Nad Zalewem w Wasilkowie. Wstęp jest bezpłatny. Portal BiałystokOnline jest patronem medialnym imprezy.

Zobacz też: XXII Urodziny Radia Jard

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

709 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39