Usługi dekarskie - KBB Orso Białystok

dodane dnia: 2019-06-25 przez: KBB ORSO Krzysztof Bartosik
Termin promocji: 2019-06-25 - 2039-06-25
Doświadczonemu dekarzowi możecie Państwo zlecić wszystkie prace związane z konstrukcją więźby dachowej, deskowań czy układaniem wybranego pokrycia dachowego. Propozycja KBB Orso to również wszechstronne usługi dekarskie, dlatego współpraca z Klientami dotyczy zarówno pojedynczych sprzedaży blach dachowych oraz dachówek, jak również wszechstronnych działań doświadczonych dekarzy.

Specjaliści branży dekarskiej wykonają na Państwa polecenie:
• konstrukcję więźby dachowej z zastosowaniem wysokiej klasy tarcicy,
• deskowanie pełne lub niepełne na połaciach o różnym kącie nachylenia,
• układanie membran dachowych, folii paroprzepuszczalnych i innych,
• montaż dowolnych pokryć dachowych z gamy ofertowej KBB Orso,
• konserwację i naprawę każdej warstwy dachu po indywidualnych ustaleniach.

Jeżeli zatem jakiekolwiek działania dotyczące Państwa dachu wymagają profesjonalnej pomocy, współpracujący z nami dekarze mogą przystąpić do oględzin i przygotować rzetelną wycenę. Szczegóły na https://kbborso.pl/dekarz/

Dbamy o bezpieczeństwo powierzonych nam budynków, dlatego przed rozpoczęciem prac oceniany jest stan więźby, poszycia i pokrycia dachu. W przypadku uwag dekarza niezbędne może się okazać wykonanie dodatkowych czynności, na przykład wzmocnienie konstrukcji dachu lub deskowań. To również możecie Państwo zlecić w ramach współpracy z naszą firmą.

Do usług dekarskich zaliczają się także: montaż okien dachowych na poddaszach ocieplonych oraz wyłazów dachowych na strychach (poddaszach nieużytkowych), montaż systemów orynnowania oraz płyt termoizolacyjnych. Co ważne, dekarz oceni, czy na Państwa dachu bezpieczne będzie zamontowanie określonych pokryć dachowych, na przykład relatywnie ciężkiej dachówki ceramicznej lub okien dachowych dużych rozmiarów.

Jeżeli Państwa dom, siedziba firmy lub inny budynek wymagający pomocy dekarza znajduje się Białymstoku lub okolicy, zapraszamy do kontaktu. Nasze usługi dotyczą zarówno obiektów na etapie projektowania (doradztwo), jak również nowo powstałych, kilku- i kilkunastoletnich oraz tych, które można uznać za zabytkowe.

534 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39