Usuwanie wgnieceń – szybko i skutecznie

dodane dnia: 2017-09-29 przez: P.P.H. Spectrum. Sp. z o.o. Autoryzowany dealer Forda
Termin promocji: 2017-09-29 - 2037-09-29
Usuwanie wgnieceń to jedna z najpopularniejszych napraw blacharskich. W białostockiej Autoblacharni zajmujemy się zarówno usuwaniem głębokich, jak i płytkich wgnieceń. W zależności od rodzaju uszkodzenia karoserii, stosujemy metody tradycyjne bądź bezinwazyjne usuwanie wgnieceń metodą PDR. W każdym przypadku efekt końcowy jest nie do odróżnienia od stanu oryginalnego.

Usuwanie wgnieceń – kiedyś i dziś

Tradycyjne usuwanie drobnych wgnieceń zazwyczaj polegało na szpachlowaniu uszkodzonego miejsca, a następnie pokryciu go warstwą lakieru. Nie było to zbyt komfortowe dla Klientów rozwiązanie. Po pierwsze, było dość kosztowne. Po drugie, metoda ta była czasochłonna – samo schnięcie masy szpachlowej zajmowało od dwóch do trzech dni. Następnie trzeba było obrobić nałożoną masę i ją polakierować. Do tego trzeba było jeszcze doliczyć czas potrzebny na wyschnięcie lakieru i jego późniejsze wypolerowanie.

Na szczęście metody te już dawno odeszły do lamusa. W dzisiejszych czasach mamy do dyspozycji szybką i bezinwazyjną metodę naprawczą, jaką jest PDR (Paintless Dent Repair), zwana potocznie metodą „na klej”. Dowiedz się o tym więcej:

www.autoblacharnia.com.pl/blacharstwo-samochodowe/usuwanie-wgniecen

Na czym polega bezinwazyjne usuwanie wgnieceń?

Bezinwazyjne usuwanie wgnieceń to sposób, który nie wymaga późniejszego lakierowania karoserii. Metodę tę wykorzystuje się przy pojedynczych i niewielkich wgnieceniach powstałych na skutek np. gradobicia. Do metod bezinwazyjnych zaliczamy technikę PDR (metodę klejową). Polega ona na „wyciągnięciu” wklęsłego elementu karoserii. Na wgniecioną powłokę nakleja się plastykowy element (tzw. grzybki), a po wyschnięciu kleju doczepia się specjalny przyrząd, który wypycha wgniecenie. Na koniec należy tylko zmyć klej zmywaczem i po wgnieceniu nie pozostaje żaden ślad.

Szybki czas realizacji usługi

Niewątpliwą zaletą bezinwazyjnego usuwania wgnieceń jest brak konieczności demontażu karoserii i zachowanie pierwotnej grubości powłoki lakierniczej, a także szybki czas naprawy. W nieskomplikowanych przypadkach naprawa zamyka się w zaledwie kilku godzinach.

Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług i nienaganne efekty napraw. Zapraszamy do skorzystania z bezinwazyjnego usuwania wgnieceń w naszym warsztacie i do kontaktu z nami:

www.autoblacharnia.com.pl/kontakt

1607 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39