Utrudnienia na os. Sienkiewicza. Wyznaczono objazdy

2023.04.04 09:55
Do 14 kwietnia potrwają prace drogowe na ul. Ciepłej i ul. Jagienki. Pieszym wyznaczono tymczasowe ciągi komunikacyjne, a kierowcom objazdy.
Utrudnienia na os. Sienkiewicza. Wyznaczono objazdy
Fot: Malwina Witkowska

Od 4 do 14 kwietnia na ul. Ciepłej, na odcinku od Przedszkola Samorządowego nr 26 do ul. Jagienki oraz na ul. Jagienki, w rejonie skrzyżowania z ul. Ciepłą, planowane są prace drogowe związane z odtworzeniem nawierzchni, w trakcie których wystąpią zawężenia jezdni.

We wtorek (4.04) do godz. 16.00 będzie prowadzona regulacja studni, w związku z czym wystąpią miejscowe zawężenia jezdni. 5 kwietnia w godz. 7.00-18.00 planowane jest odtworzenie warstwy ścieralnej przy połówkowym zawężeniu jezdni, a w dniach 12-14 kwietnia - odtworzenie oznakowania poziomego. W celu zapewnienia przejezdności ul. Jagienki w obu kierunkach, prace będą realizowane w etapach.

- Utrudnienia związane są z budową sieci kanalizacji deszczowej wraz z przykanalikami, wpustami oraz przyłączami przez prywatnego inwestora. Na czas prowadzonych robót zapewniony jest jedynie przejazd mieszkańcom okolicznych posesji, pojazdom służb miejskich i uprzywilejowanym. Natomiast dla pieszych zostały wyznaczone tymczasowe ciągi komunikacyjne i przejścia - poinformował Zarząd Dróg Miejskich Urzędu Miejskiego w Białymstoku.

Zalecany jest objazd ulicami: Ogrodową – Sienkiewicza – Jagienki lub Nowogródzką – Poleską – Jagienki. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych terminy występowania utrudnień mogą ulec zmianie.

Zobacz także: Utrudnienia w Białymstoku. Remontują nawierzchnie i nie tylko.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

778 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39