W Białymstoku otworzono nową Biedronkę

2023.05.02 07:05
Nowy sklep sieci Biedronka ma 720 m2 powierzchni oraz parking na 40 pojazdów.
W Białymstoku otworzono nową Biedronkę
Fot: Biuro Prasowe sieci Biedronka

W ubiegłym tygodniu w Białymstoku otwarta została nowa Biedronka. Sklep znajduje się na ul. Mroźnej 2 na osiedlu Zawady, w okolicach ul. Lodowej i ul. gen. Maczka.

- Sklep powstał w najnowszym koncepcie 3.0. Dla komfortu klientów został podzielony na wygodne strefy: owoców, warzyw, czy strefę z produktami promocyjnymi, zastosowane zostały również rozwiązania ekologiczne, takie jak energooszczędne urządzenia chłodnicze, działające w oparciu o gaz CO2 - przekazała naszemu portalowi Dorota Bryk, starsza menedżerka sprzedaży w sieci Biedronka odpowiedzialna m.in. za sklepy w Białymstoku.

Nowy sklep sieci Biedronka może pochwalić się przestronną salą sprzedaży o powierzchni 720 m2. To duży obszar, który umożliwia zaoferowanie klientom szerokiego asortymentu produktów spożywczych, artykułów higienicznych, kosmetyków i innych artykułów codziennego użytku.

W sklepie znajduje się również lada mięsna, która oferuje bogaty wybór wędlin, mięsa i serów na wagę. Klienci mają do wyboru 3 tradycyjne kasy oraz 4 kasy samoobsługowe, które przyspieszają proces zakupów, dzięki czemu możemy samodzielnie przeskanować produkty i opłacić kartą zakupy.

- Zmotoryzowani klienci mogą korzystać z parkingu, który pomieści 40 pojazdów. Znajduje się na nim także jedno miejsce dla osób z niepełnosprawnościami. W sklepie znalazło zatrudnienie 17 osób - poinformowała nas Dorota Bryk.

Sklep przy ul. Mroźnej w Białymstoku jest otwarty dla klientów od poniedziałku do czwartku od godz. 6.00 do 22.00, a w piątki i soboty od godz. 6.00 do 23.00.

Spółka Jeronimo Martins Polska, która jest właścicielem Biedronki ma ponad 3,3 tys. sklepów zlokalizowanych w ponad 1100 polskich miejscowościach. Jeronimo Martins Polska S.A., zatrudniając blisko 80 tys. osób, jest największym prywatnym pracodawcą w Polsce i drugą co do wielkości polską firmą.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

653 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39