W Białymstoku otworzono pierwszy sklep ALDI. Na klientów czekają promocje

2022.12.14 10:31
Z okazji otwarcia pierwszego sklepu, sieć zaplanowała specjalne promocje, a do godz. 17.00 będzie można za darmo wziąć jedzenie na wynos z foodtrucka.
W Białymstoku otworzono pierwszy sklep ALDI. Na klientów czekają promocje
Fot: mat. prasowe

W środę (14.12) o godz. 6.00 swoje progi dla klientów otworzył pierwszy sklep ALDI w Białymstoku, który zlokalizowany jest przy ul. Kraszewskiego 45.

Klienci, którzy odwiedzą sklep mogą skorzystać z promocji na wszystkie produkty marek własnych ALDI. Po zakupach, w godzinach od 10.00 do 17.00 przed sklepem czekać będzie bezpłatny poczęstunek z foodtrucka, w którym za okazaniem paragonu będzie można odebrać coś na wynos.

- Każde otwarcie sklepu ALDI to dla nas ogromny sukces, jest to potwierdzenie naszego rozwoju. Jako sieć jesteśmy dziś obecni w każdym województwie i chcemy także zagościć w większości polskich domów. Nasi klienci wiedzą, że w ALDI znajdą lokalne i międzynarodowe produkty wysokiej jakości, ponieważ ALDI ma to coś, czego nie ma nigdzie indziej, po co warto wracać do nas, zgodnie z myślą "Raz ALDI zawsze ALDI". Wierzymy, że klienci naszej nowej lokalizacji w Białymstoku znajdą również to coś i zyskają przekonanie, że ALDI to pewność udanych zakupów – mówił Wojciech Seroczyński, kierownik Sprzedaży ALDI w Polsce.

Sklep w Białymstoku przygotowany jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji. Łączna powierzchnia nowego sklepu wynosi ok. 1000 m2. Sklep wyposażony jest m.in. w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. Tuż przy wejściu znajduje się parking z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób z niepełnosprawnościami.

ALDI otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6.00 do 22.00, a w niedziele handlowe od 9.00 do 20.00.

Sieć ALDI w Polsce posiada 241 sklepów i zatrudnia ponad 4 tys. pracowników. Spółka ma sklepy w 9 krajach europejskich: Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii, gdzie zatrudnionych jest łącznie 86 tys. pracowników.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

1265 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39