W Białymstoku wystąpi Cyrk Korona. Zapowiada się show jakiego jeszcze nie było [KONKURS]

2024.03.29 08:13
Cyrk Korona od wielu lat zrzesza profesjonalistów sceny cyrkowej z różnych zakątków świata. Ich występy to nie tylko mieszanka kaskaderki, akrobatyki, żonglerki, iluzji, ale także dawka humoru. Wystąpią już niebawem w Białymstoku z nowym programem.
W Białymstoku wystąpi Cyrk Korona. Zapowiada się show jakiego jeszcze nie było [KONKURS]
Fot: Bartosz Kujawa/Magiczny Świat Cyrku

"Nowe Show jak z Bajki" Cyrku Korona zostanie zaprezentowane w sobotę (6 kwietnia) oraz niedzielę (7 kwietnia) obok Galerii Zielone Wzgórze.

"Nowe Show jak z Bajki" Cyrku Korona

"Nowe Show jak z Bajki" to tegoroczna produkcja Cyrku Korona. Na scenie będzie można zobaczyć artystów z różnych zakątków świata - Chile, Ukrainy, Kenii, Węgier, Czech, Wielkiej Brytanii oraz Polski. Wystąpią nieustraszeni kaskaderzy, akrobaci napowietrzni, żonglerzy, gimnastycy oraz iluzjoniści.

Dla najmłodszych widzów przygotowano również spotkanie z ulubionymi postaciami z bajek, w tym Elsa, Barbie i Superman. Nie zabraknie również humoru, ponieważ niekwestionowany mistrz śmiechu, clown Carlin Chico, powraca na specjalne życzenie publiczności. Widowisko "Nowe Show jak z Bajki" zostało stworzone we współpracy z najlepszymi reżyserami i choreografami.

Cyrk Korona to rodzinny cyrk o bogatej tradycji, który oferuje swojej publiczności zróżnicowany repertuar dedykowany zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Spektakle, które tworzą przygotowywane są przez międzynarodowy zespół profesjonalnych artystów cyrkowych, kaskaderów, tancerzy oraz komików.

Organizujemy konkurs, w którym można wygrać zaproszenia na "Nowe Show jak z Bajki". Aby je zdobyć, można wziąć udział w konkursie dostępnym TUTAJ.

Więcej informacji: "Nowe Show jak z Bajki" Cyrku Korona

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

Polecamy
PHU Rofin
PHU Rofinul. Bitwy Białostockiej 4
15-103 Białystok
www.rofin.pl

Więcej informacji
1014 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39