POLECAMY
Uruchomienie syreny będzie związane ze szkoleniem, które odbywa się na terenie kompleksu wojskowego w Białymstoku.
O włączeniu syreny alarmowej poinformował Komendant 25. Wojskowego Oddziału Gospodarczego. Dźwięk syreny będzie słyszalny we czwartek (28 listopada) w godz. 10.30-12:00 i będzie miał związek ze szkoleniem wojskowym pn. "Dni Zagrożenia Skażeniami". Dźwięk wyda syrena zlokalizowana na terenie jednostki wojskowej przy ul. Kawaleryjskiej 70 w Białymstoku.
Agata Rosińska
24@bialystokonline.pl
Sport 15:11
Dom 15:11
Aktualności 11:43
Turystyka 09:23
Sport 09:00
Aktualności 08:40
Biznes 08:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji