POLECAMY
W czwartek (25 czerwca) Białostoczanie będą mogli usłyszeć wycie syreny alarmowej. Na szczęście nie będzie to sygnał zagrożenia.
Komenda 25 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Białymstoku poinformowała, że na terenie kompleksu wojskowego przy ul. Kawaleryjskiej 70 w godz. 10.00-13.00 będzie uruchamiana syrena alarmowa. Działanie to jest związane z realizacją ćwiczeń szkoleniowych „Dzień Zagrożenia Skażeniem”. Jak podkreślono w komunikacie, sygnał ma wyłącznie charakter ćwiczeniowy i nie oznacza realnego zagrożenia. Mieszkańcy nie muszą podejmować żadnych działań.
Diana Rusiłowicz
24@bialystokonline.pl
Aktualności 18:10
Aktualności 16:00
Nauka 16:00
Kultura i Rozrywka 15:00
Aktualności 14:00
Dom 13:40
Aktualności 13:21
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji