W domu miał szafę, w której coś ukrywał. Odkryli to białostoccy policjanci

2017.02.10 17:18
Białostoccy policjanci zatrzymali 42-latka podejrzewanego o nielegalną uprawę narkotyków. W domu mężczyzny mundurowi znaleźli blisko 30 gramów marihuany oraz 9 roślin konopi w specjalnie do tego przystosowanej szafie.
W domu miał szafę, w której coś ukrywał. Odkryli to białostoccy policjanci
Fot: KMP w Białymstoku

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku zatrzymali w czwartek (9.02) 42-letniego mieszkańca gminy Wasilków.

W miejscu zamieszkania mężczyzny funkcjonariusze znaleźli schowane w słoiku ponad 4 gramy suszu roślinnego, a w specjalnie do tego przystosowanej i wyposażonej szafie - 9 roślin konopi.

Dodatkowo podczas sprawdzania posesji policjanci zabezpieczyli w kontenerze samochodowym susz roślinny o wadze blisko 23 gramów.

Po zbadaniu go testerem narkotykowym okazało się, że jest to marihuana. Natomiast z odnalezionych roślin mogło powstać jeszcze prawie 200 gramów tego narkotyku.

42-latek usłyszał już zarzuty posiadania oraz uprawy znacznej ilości środków odurzających, za co grozi mu kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Teraz dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd.

Monika Zysk
monika.zysk@bialystokonline.pl

1605 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39