W mieszkaniu 42-latka znaleziono 5 tys. działek dilerskich

2022.08.18 10:12
42-latek trafił do trzymiesięcznego aresztu za posiadanie narkotyków, ale też znęcania się nad osobą najbliższą, znieważenia funkcjonariuszy i naruszenia ich nietykalności.
W mieszkaniu 42-latka znaleziono 5 tys. działek dilerskich
Fot: KMP Suwałki

42-letni mężczyzna został zatrzymany w mieszkaniu, do którego zostali wezwani policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach. Ponadto podczas interwencji mundurowi ustalili, że suwalczanin znęca się nad osobą najbliższą.

- Nawet wobec funkcjonariuszy był wulgarny i agresywny. Podczas interwencji mundurowi zauważyli na łóżku mężczyzny torebkę strunową z suszem. Z kolei w pudełku po butach znajdowały się torebki strunowe z białym proszkiem. Wstępne badania narkotesterami wykazały, że zabezpieczone substancje to amfetamina, ekstazy i marihuana - przekazują mundurowi z KMP Suwałki.

Z zabezpieczonej amfetaminy można było przygotować blisko 4 tys. działek dilerskich, a z ekstazy ponad tysiąc działek.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty posiadania znacznych ilości substancji psychotropowych, znęcania się nad osobą najbliższą oraz znieważenia funkcjonariuszy i naruszenia ich nietykalności. Sąd, na wniosek prokuratury, zastosował wobec podejrzanego trzymiesięczny areszt.

Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

1520 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39