Wertep jeździ po Podlasiu. Przed nami druga część festiwalu

2015.07.29 00:00
Policzna, Dubicze Cerkiewne, Narew i Hajnówka – do tych miejscowości w najbliższych dniach zawita Międzynarodowy Festiwal Teatralny Wertep. Druga część imprezy potrwa w dniach 30 lipca-2 sierpnia.
Wertep jeździ po Podlasiu. Przed nami druga część festiwalu
Fot: materiały organizatora
Przez Policzną przejdzie parada lampionów

W czwartek (30.07) w Policznej wyjątkowym wydarzeniem będzie "Długi stół - smakowanie wielokulturowości". Podczas spotkania uczestnicy, zgromadzeni wokół stołu, dzielą się specjałami kuchni podlaskiej, wymieniają się przepisami, opowieściami o obrzędach i lokalnych tradycjach. Przekazują wszystko to, co najlepsze w naszym regionie - i młodszym i starszym, gościom z regionu i dalszych części Polski. "Długi stół" jest otwarty dla wszystkich.

Ponadto w programie znajdą się spektakle m.in. grupy A3 Teatr, Sztuki Tworzenia czy Teatru Czrevo. Wieczorem przez Policzną przejdzie parada lampionów.

W kolejnych dniach Wertep zawita do Dubicz Cerkiewnych (31.07), Narwi (1.08) i Hajnówki (2.08). Wiele wydarzeń ma plenerowy charakter, nie brakuje też propozycji dla dzieci i familijnych. Na wszystkie spektakle wstęp jest wolny. Patronujemy imprezie.

Program: Międzynarodowy Festiwal Teatralny Wertep

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
510 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39