Widowisko "Tribute to Abba"

dodane dnia: 2023-02-23 przez: kull57
Impreza Patronat BiałystokOnline.pl
Widowisko "Tribute to Abba"
Uwaga: impreza już się odbyła.
Termin imprezy: 2023-04-16
Mamma Mia to niesamowite, wielokrotnie nagrodzone Show artystów, słynącego z wielkich hitów scenicznych Teatru Variete Muza z Koszalina. Prawdziwa rewia musicalowa z tancerzami i muzyką "na żywo" pod batutą gwiazdy Royal Orkiestry - Jarosława Barowa.

Zorganizowane z ogromnym rozmachem widowisko pt. "Tribute to Abba" już 16 kwietnia przeniesie widzów do lat 70' i wielkiego triumfu szwedzkiego kwartetu ABBA na Eurowizji.

Następnie będzie można pobawić się przy ich największych hitach, przez wszystkie lata świetności tego kultowego zespołu! Przez niemal dwie godziny publiczność pozna całą historię tego fenomenu muzyki rozrywkowej i usłyszy na żywo między innymi takie przeboje jak: Waterloo, SOS, Mamma Mia, Super Trouper, Dancing Queen, I Have A Dream, Hasta Mañana, Money Money Money, Fernando, Honey, Honey, Take a chance on me, Gimme! Gimme! Gimme!, Chiquitita, Voulez-Vous, I Do, I Do, I Do, I Do, I Do czy Knowing Me Knowing You.

Artyści wcielający się w rolę szwedzkich gwiazd, nie tylko swoją aparycją do złudzenia przypominają Anni-Frid Lyngstad, Benny'ego Anderssona, Björna Ulvaeusa i Agnethę Fältskog, ale i brzmią jak oryginalni wokaliści ABBY.
Właśnie z tego względu, nawet najwięksi sceptycy są oczarowani końcowym efektem ich występu!

Spektakl ten starszym słuchaczom odświeży wspomnienia z czasów ich młodości, szkolnych dyskotek, zaś tym młodszym przybliży twórczość prawdziwej legendy muzyki jakim była niewątpliwie ABBA.

Sam koncert będzie swoistym hołdem tej fenomenalnej formacji, która na zawsze pozostanie w naszych sercach.

Widowisko odbędzie się 16.04, o godz.16:00 (wyprzedane) oraz o godz. 19:00 w Operze i Filharmonii Podlaskiej przy ul. Podleśnej 2

Bilety do nabycia w kasie Opery przy Odeskiej 1, w sklepie muzycznym Riff przy ul.Lipowej 16 oraz na portalu Kup bilecik

Rezerwacje grupowe 512 232 939
Miejsce imprezy
Opera i Filharmonia Podlaska przy ul. Podleśnej 2

1410 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39