Widowiskowa impreza na Plantach. Będą wizualizacje i muzyka do późnego wieczora

2015.08.13 00:00
W sobotę (15 sierpnia) na Plantach białostoczanie będą mogli odpocząć przy muzyce i uczestniczyć w wielu innych kulturalnych wydarzeniach. Ambient Park to miks muzyki, sztuki wizualnej i performansu, a także szeroko zakrojonej edukacji ekologicznej.
Widowiskowa impreza na Plantach. Będą wizualizacje i muzyka do późnego wieczora
Fot: Michał Kardasz
Zeszłoroczny Ambient Park

Projekt Ambient Park jest wydarzeniem z obszaru tzw. kultury codziennej, łączące w sposób innowacyjny przeżycia estetyczne w obszarze muzyki, sztuk wizualnych i performansu z szeroko zakrojoną edukacją ekologiczną. Ambient Park jest wydarzeniem prorodzinnym i proekologicznym, dlatego dokładamy starań, by przyroda, muzyka i wiele naturalnych dla spacerowiczów atrakcji skłaniały do poszukiwania harmonii. Nie zabraknie więc animacji plastycznych i ekologicznych dla dzieci. Starsi też nie będą się nudzić. Mogą wziąć udział w warsztatach z recyclingu i upcyclingu.

Atrakcje czekają na odwiedzających Planty już od godz. 13.00. O godz. 17.00 rozpocznie się popołudniowa i wieczorna część artystyczna. Na początek Technosoul ambient DJ set, a potem występy: The First Lights (Białystok), Grzegorza Bojanka (Częstochowa), Ghosts Of Breslau (Wrocław) i Roberta Curgenvena A/V show (Australia). O wizualizacje zadba Osmo Nadir. Zaplanowano też After Party w klubie Metro. Wystąpią: Feelaz (Vinylgate recordstore) – Poznań, Essence, Dtekk i hE. Początek o godz. 22.30.

Ambient Park, czyli muzyczne rozkosze w zielonym sercu miasta, jest widowiskowym przedsmakiem festiwalu Up To Date, który odbędzie się 4 i 5 września na Węglowej oraz w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Patronujemy obu wydarzeniom.

Program: Ambient Park

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1022 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39