Wieczór tylko dla pań! Kina Helios zamienią się w lotniska? [KONKURS]

2024.04.23 11:10
W białostockich kinach Helios szykuje się prawdziwy babski wieczór. Organizatorzy zachęcają do przebrania się za…stewardessę! Dokładnie tak, ponieważ wisienką na torcie tego wydarzenie będzie projekcja filmu "Latanie dla początkujących".
Wieczór tylko dla pań! Kina Helios zamienią się w lotniska? [KONKURS]
Fot: Materiały organizatora

Wieczór w białostockich kinach Helios rozpoczniemy od masażu dłoni, słodkiego poczęstunku i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Kwietniowe Kino Kobiet odbędzie się już w najbliższą środę (24 kwietnia) o godzinie 18:00.

W holu kina będą na nas czekać specjaliści z Centrum Zdrowia Psychicznego NT-MED, którzy chętnie wesprą nas swoją radą i doświadczeniem. Zaplanowano szereg różnych konkursów. Do wygrania między innymi vouchery na wellness dla dwojga od Dworu Czarneckiego, vouchery na masaże, zabiegi pielęgnacyjne, fryzjerskie i kosmetyczne oraz biżuteria. Ponadto, każda z przybyłych pań otrzyma mieszankę do wypieku chleba, ufundowaną przez Podlaskie Zakłady Zbożowe S.A. w Białymstoku.

Wisienką na torcie babskiego wieczoru będzie projekcja filmu "Latanie dla początkujących"

Organizatorzy podkreślają, że walizka podróżna powinna być elementem obowiązkowym naszej wybranej na ten wyjątkowy wieczór stylizacji. Zachęcają nas do przygotowania nawiązującego do fabuły tej komedii stroju stewardessy.

Na dużych ekranach zobaczymy opowieść o grupie osób biorących udział w ekskluzywnym kursie, który ma pomóc im uporać się ze strachem przed lataniem. Uczestnicy stoją właśnie przed swoim ostatnim zadaniem kursowym. Muszą uczestniczyć w locie z Londynu aż na Islandię. Szybko okazuje się, że podczas tej podróży nic nie idzie zgodnie z planem.

Gdy wszyscy myślą, że gorzej być już nie może, nadciąga burza śnieżna. Pasażerowie zmuszeni są do pozostania w oddalonym od lotniska hotelu. Poziom ich frustracji rośnie wraz z poziomem zmęczenia. Z godziny na godzinę uczestnicy kursu są coraz bliżej granic swojej wytrzymałości. Czy uda im się bezpiecznie wrócić do domów?

Dowiemy się tego już w najbliższą środę (24 kwietnia) o godzinie 18:00 we wszystkich kinach sieci Helios. Z racji na specyfikę wieczoru, ta projekcja przeznaczona jest jednak tylko dla pań.

Na naszym portalu trwa konkurs, w którym do wygrania są bilety na kwietniowe Kino Kobiet KONKURS.

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl

1528 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39