Wieczór z muzyką The Beatles. Zagrają ich kultowe i mniej znane utwory [KONKURS]

2023.09.01 07:32
Nadchodzi koncert "The Beatles akustycznie". Na scenie wystąpią Łukasz Jemioła i Paweł Błędowski, którzy zaprezentują twórczość zespołu The Beatles. Wydarzenie odbędzie się z okazji 60. rocznicy wydania ich kultowego albumu "Please Please Me".
Wieczór z muzyką The Beatles. Zagrają ich kultowe i mniej znane utwory [KONKURS]
Fot: Michał Pick

The Beatles to brytyjski zespół muzyczny, aktywny w latach 1960-1970. W jego główny skład wchodzili: John Lennon, Paul McCartney, George Harrison i Ringo Starr. Zespół wywodził się początkowo z grupy The Quarrymen i zyskał ogromną popularność jako prekursor brytyjskiej inwazji na amerykański rynek muzyczny w latach 60.

Beatlesi są uważani za jedną z najważniejszych i najszerzej rozpoznawalnych grup muzycznych w historii, zmieniając oblicze muzyki popularnej. Ich eksperymenty muzyczne, kreatywność, innowacyjność i wpływ na kulturę masową sprawiły, że zostali ikoną kultury lat 60. i inspiracją dla kolejnych pokoleń muzyków. Grupa wydała wiele bestsellerowych albumów, w tym "Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band" i "Abbey Road", a ich debiutanckim albumem było właśnie "Please Please Me". W latach swojej działalności zdobyli liczne nagrody, a sprzedaż ich płyt jest jedną z najwyższych w historii przemysłu fonograficznego.

W ramach koncertu "The Beatles akustycznie" na scenie pojawią się Łukasz Jemioła, czyli doświadczony wokalista i songster, a także Paweł Błędowski, muzyk, historyk, autor piosenek i ceniony dziennikarz radiowy. Wspólnie postanowili połączyć swoje umiejętności i oddać hołd The Beatles w projekcie "The Beatles akustycznie". Koncert odbywa się w ramach 60-lecia debiutu tego zespołu i w jego ramach na scenie zostaną zaprezentowane unikalne opracowania zarówno znanych, jak i mniej popularnych utworów The Beatles.

Koncert "The Beatles akustycznie" będzie nie tylko muzycznym doświadczeniem, ale również podróżą w czasie do ery, która zdefiniowała światową muzykę. Paweł Błędowski i Łukasz Jemioła z pewnością dostarczą publiczności niezapomnianych emocji i chwytających za serce interpretacji utworów, które na zawsze zapisały się w historii muzyki.

Koncert "The Beatles akustycznie" odbędzie się w czwartek (7.09) w 6-ścian - Rock&Roll Pub.

Organizujemy konkurs, w którym można wygrać podwójne bilety na koncert. Można wziąć w nim udział TUTAJ.

Więcej informacji: "The Beatles akustycznie" - Koncert Łukasza Jemioły i Pawła Błędowskiego

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1816 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39