Winyl wiecznie żywy. Największa w Białymstoku giełda płyt analogowych

2020.02.07 10:02
Przed nami już 3. edycja giełdy płyt winylowych w Białymstoku. Odbędzie się w sobotę (8.02).
Winyl wiecznie żywy. Największa w Białymstoku giełda płyt analogowych
Fot: pixabay.com

Winyle przeżywają swoją drugą młodość, a zainteresowanie nimi jest coraz większe. Kolekcjonerzy, pasjonaci i miłośnicy winyli z Białegostoku i regionu, po raz kolejny na terenie Alfa Centrum będą mogli zarówno odsłuchać płyty winylowe, jak też kupić nowe lub używane krążki i wzbogacić swoją kolekcję.

To będzie największa w Białymstoku giełda płyt winylowych. Na terenie galerii spotkają się miłośnicy czarnego krążka z całej Polski. Wystawcami będą zarówno profesjonalne wydawnictwa płytowe jak i kolekcjonerzy-amatorzy. Na giełdzie odnajdziemy cały wachlarz muzycznych stylów – od rocka i hard rocka z lat 70., poprzez najpiękniejsze jazzowe klasyki, aż po nowsze brzmienia pod postacią techno i dance.

- Podczas giełdy odwiedzający będą mogli podzielić się swoimi doświadczeniami, kupić płyty winylowe czy CD oraz je wymienić. Wiele z wystawionych płyt to okazy kolekcjonerskie, rzadko spotykane lub limitowane. Zapewne będzie to nie lada gratka dla kolekcjonerów. Giełda to wyjątkowa okazja do znalezienia ulubionego krążka w dobrej cenie. Dotyczy to zarówno nowych wydań, jak i tych z rynku wtórnego - zachęca Monika Kupryjaniuk, regional marketing manager z NEPI Rockcastle.

Impreza odbędzie się w godzinach 9.00-21.00.

Zobacz też: Winyl wiecznie żywy. Alfa Centrum zaprasza na kolejną edycję giełdy płyt analogowych

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1488 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39