Wszystko o kobiecości... dzień otwarty w Holistic – Med

2015.03.03 00:00
Na uczestniczki czekają bezpłatne prelekcje poświęcone dolegliwościom kobiecej sfery intymnej i ich wpływu na jakość życia, bezpłatne konsultacje, prezentacja kliniki i jedynego w Polsce północno–wschodniej lasera Mona Lisa Touch oraz liczne prezenty.
Wszystko o kobiecości... dzień otwarty w Holistic – Med
Fot: Holistic - Med

W programie dnia otwartego tej uruchomionej na początku roku kliniki zaplanowano m.in. cykl ciekawych prelekcji pod hasłem "Wszystko o kobiecości...", poświęconych estetyce okolic intymnych, faktów i mitów odnośnie lansowanych przez media trendów, chorób i dolegliwości kobiecych, a także wpływu tych czynników na ich życie – właściwą samoocenę i pewność siebie czy jakość relacji partnerskich w związkach.

- Temat zdrowia intymnego to wciąż niestety tabu w naszym społeczeństwie. To trudna materia, o której panie wstydzą się i nie potrafią zwykle mówić. A to błąd. To element naszego życia, który – choć trudno nam się do tego przyznać - ma bardzo duży wpływ na życie – nie tylko nasze, ale też naszych bliskich. Bo pewna siebie, usatysfakcjonowana, akceptująca siebie i świadoma swojego ciała kobieta to zarazem szczęśliwa żona i matka – mówi lek. med. Joanna Wojciula, specjalista ginekologii i medycyny estetycznej z Holistic – Med w Białymstoku.

Wykłady zaplanowano w godzinach 10.30, 13.00, 15.00. Prelekcja potrwa ok. 1,5 godziny. Każda z kobiet zyska też możliwość zapisania się na bezpłatne konsultacje specjalistyczne z zakresu ginekologii i medycyny estetycznej.

- Do udziału w tym wydarzeniu zapraszamy panie w zasadzie w każdym wieku – zarówno młode mamy, 30-latki, ale też kobiety dojrzałe. Bo problem dotyczy kobiet w każdym wieku. W pełnej intymności, kobiecej i przyjaznej atmosferze, chcemy opowiedzieć o tym, co nas kobiety dotyczy, a o co zwykle po prostu nie mamy odwagi zapytać – dodaje lek. med. Katarzyna Roginiewicz z kliniki.
Wśród pań, które zdecydują się wziąć udział w tym wydarzeniu, zostaną rozlosowane 3 vouchery na bezpłatne zabiegi laserem Mona Lisa Touch o wartości 3 tysięcy złotych każdy. Dodatkowo, wszystkie uczestniczki otrzymają specjalny rabat w wysokości 15% na zabiegi w klinice.

Podczas dnia otwartego w klinice zostanie zaprezentowany jedyny w tej części Polski laser Mona Lisa Touch wykorzystywany do bezinwazyjnych zabiegów m.in. z zakresu rewitalizacji i liftingu pochwy, korekty budowy anatomicznej, leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu, rehabilitacji po porodzie (w tym rewitalizacji okolic intymnych) czy plastyki warg sromowych.

Dzień otwarty w Holistic – Med odbędzie się 7 marca (sobota) w godzinach 10.00–17.00 przy ul. Elektrycznej 1 w Białymstoku. Wstęp bezpłatny.

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]


1562 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39