Wybierasz się na cmentarz samochodem? Nie wszystkie ulice będą przejezdne

2017.10.30 14:02
W środę przypada Wszystkich Świętych. To czas, gdy większość z nas wybiera się, by odwiedzić groby bliskich. Jeśli chcemy dojechać na nekropolię samochodem, to warto pamiętać o zamkniętych ulicach i objazdach.
Wybierasz się na cmentarz samochodem? Nie wszystkie ulice będą przejezdne
Fot: Justyna Fiedoruk

W najbliższych dniach przy nekropoliach z pewnością spotkamy wielu policjantów, którzy w miarę możliwości będą starali się upłynnić ruch i zadbać o bezpieczeństwo (więcej: Przed nami akcja "Znicz 2017").

By wszystko odbywało się w miarę sprawnie, wokół cmentarzy kierowcy muszą spodziewać się kilku zmian. Od wtorku (31.10) od godz. 13.00 do środy (1.11) włącznie, na fragmentach ulic W. Raginisa, W. Wysockiego, św. M.M. Kolbego, Krzyżowej, Łącznikowej, Zgoda, Antoniuk Fabryczny, gen. J. Hallera, ks. S. Suchowolca oraz Plażowej zostanie wprowadzony zakaz zatrzymywania się.

Z kolei w środę na wyznaczonych ulicach przy cmentarzach będzie zakaz skrętu. W niektórych miejscach ruch będzie się odbywał w jednym kierunku (np. na Wysockiego czy Raginisa).

Zostaną też wprowadzone dodatkowe pasy dla autobusów. Warto pamiętać, że 1 listopada jeździmy komunikacją miejską za darmo - nie musimy kasować ani kupować biletów.

Na parkinach przy nekropoliach będą też specjalnie wyznaczone i oznakowane miejsca dla pojazdów osób niepełnosprawnych i taksówek.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

Polecamy
Piekarnia Tomcio Paluch
Piekarnia Tomcio Paluch ul. Bitwy Białostockiej 2 lok. 1
15-103 Białystok

Więcej informacji
1275 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39