POLECAMY
Tubis Trio wystąpi podczas piątkowego (17.05) koncertu w klubie Fama. Będzie to kolejna odsłona cyklu Jazz na BOK-u.
Docenione przez krytyków trio jazzowe tworzą od 2008 roku Maciej Tubis (fortepian), Paweł Puszczało (kontrabas) oraz Przemek Pacan (perkusja). Zespół wykonuje autorskie kompozycje, których styl nakreśla improwizacja zaczerpnięta z jazzu, ale otwarta na szersze horyzonty. Jak mówi pianista Maciej Tubis: - Słowo "jazz" zbyt ogranicza i szufladkuje. W ten sposób powstają utwory z melodyjnymi tematami, ale nieprzewidywalnymi formami.
Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
Aktualności 17:00
Aktualności 14:30
Turystyka 14:00
Biznes 13:42
Zdrowie 13:39
Sport 13:30
Kryminalne 12:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji