Wygraj zaproszenia na weekendowe spektakle [KONKURS]

2016.11.15 14:08
"Pinokio" i "Śluby panieńskie" - te dwa spektakle można obejrzeć w weekend w Białostockim Teatrze Lalek.
Wygraj zaproszenia na weekendowe spektakle [KONKURS]
Fot: Anna Dycha
Wśród weekendowych propozycji jest "Pinokio"

Pinokio - najsłynniejszy chyba pajacyk na świecie, bohater powieści Carla Collodiego, niezliczonych filmów, spektakli i innych dzieł kultury, gości na scenie Białostockiego Teatru Lalek.

"Pinokio" to koprodukcja Opery i Filharmonii Podlaskiej - Europejskiego Centrum Sztuki w Białymstoku i Białostockiego Teatru Lalek. Spektakl, skierowany do najmłodszej widowni, zawierać będzie liczne atrakcje - różnego rodzaju lalki oraz muzykę na żywo. Wystąpią aktorzy BTL, a towarzyszyć im będą muzycy z OiFP.

Drugą propozycją są "Śluby panieńskie" - jedna z najważniejszych komedii w polskiej dramaturgii klasycznej. Czy rzeczywiście istnieje miłość od pierwszego wejrzenia? - pytają realizatorzy przedstawienia. Czy magnetyzm serc to sprawa fluidów, czy może ciężkiej, czasem upokarzającej walki o względy drugiej osoby? A może to sprawa dojrzałości i doświadczenia. W BTL-u klasyczny wiersz i klasyczna oprawa lalkowa łączą się ze współczesną oprawą scenograficzną i intrygującą muzyką.

Recenzje: Nie możecie przegapić tej produkcji. Opera i BTL łączą siły, Zaskakujące "Śluby panieńskie". BTL łączy klasykę i nowoczesność

Wygraj zaproszenia: Konkursy

Repertuar Białostockiego Teatru Lalek

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

879 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39