Wynajem autokarów - Bagiński Bus Białystok

dodane dnia: 2017-05-17 przez: Przewóz Osób Mikrobusem Bagiński Dariusz
Termin promocji: 2017-05-17 - 2027-05-17
To, co liczy się w podróży, to komfort. Bagiński Bus z Białegostoku to firma, które dba o najwyższą wygodę pasażerów. Dlatego dla dużych grup podróżnych (do 55 osób) oferujemy do wynajęcia niezwykle przestrzenny i luksusowy autokar – Setra 416 GT-HDH TopClass.

Oto przykłady autokarów, które są u nas dostępne: https://baginskibus.pl/wynajem-autokarow/

Duża wyprawa? Wynajmij duży autokar

Oferujemy do dyspozycji autokar, z którym każda trasa zamieni się w wyjątkową przyjemność. Setra 416 ma do dyspozycji 55 miejsc dla pasażerów, a poza tym wyróżnia się luksusową przestrzenią, w której znajdziesz między innymi:
- klimatyzację z indywidualnymi nawiewami,
- 2 telewizory z DVD,
- nowoczesne fotele,
- retarder,
- przyciemniane szyby,
- bezprzewodowy internet WiFi.

Powyższe wyposażenia pozwala na komfortowe podróżowanie w każdych warunkach drogowych i o każdej porze roku.
W pakiecie ze wszystkimi luksusowymi korzyściami znajduje się również profesjonalny, zawodowy kierowca, który zadba o bezproblemowy przebieg każdego wyjazdu.

Kiedy wynająć na trasę autokar?

Duży, luksusowo wyposażony autokar to bardzo dobry wybór podczas większych wyjazdów z dziećmi. Wyposażenie autokaru i duża przestrzeń pozwolą najmłodszym pasażerom łatwo znieść niewygody i nie pozwalają się nudzić.

Nasz autokar może przyjąć na pokład do 55 pasażerów, więc z łatwością pomieści duże, zorganizowane grupy podczas np. przejazdów na wydarzenia sportowe czy wycieczkach szkolnych bądź parafialnych.

Niezależnie od celu przejazdu, zawsze gwarantujemy jego wysoką jakość, terminowość i przyjazną atmosferę. Jeśli tym, czego potrzebujesz, jest profesjonalny wynajem autokarów, skontaktuj się z nami https://baginskibus.pl/kontakt/ i zapytaj o luksusowy autobus Setra 416 GT-HDH TopClass.

1047 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39