Wynajem maszyn budowlanych – Jamar

dodane dnia: 2016-02-01 przez: PHU Jamar Marek Jaroszuk
Termin promocji: 2016-02-01 - 2036-02-01
Prowadząc firmę świadczącą usługi budowlane lub/i remontowe, musisz zapewnić sobie możliwie najszczersze pole działania. Czego natomiast nie musisz? Nie są Ci potrzebne wszystkie sprzęty i maszyny, których użyjesz od czasu do czasu, wtedy, kiedy będzie wymagało tego konkretne zlecenie – nie musisz ich mieć. Wystarczy je wynająć lub wypożyczyć. Tu z pomocą przychodzi Jamar – firma, która specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych narzędzi przedsiębiorcom, instytucjom, klientom indywidualnym. Wypożyczenie maszyn budowlanych na czas, w którym są naprawdę potrzebne, to rozwiązanie ekonomiczne i praktyczne.

Korzystne wypożyczanie maszyn budowlanych
Cenimy sobie i współpracę jednorazową, i tę długoterminową. Doskonale znamy wymagania branży, w której pracują nasi Klienci, wiemy, że czasami z powodu awarii własnego sprzętu, w związku z napiętym grafikiem, innym razem w związku z nowym kontraktem – potrzebują czegoś, co możemy im zapewnić – szybko, na czas.

Nasze zasoby i nasze doświadczenie służą podlaskim klientom już od wielu lat. Obdarzają oni naszą firmę zaufaniem, ponieważ zapracowaliśmy na opinię solidnego współpracownika. To dzięki zadowoleniu grona, które już wypożyczało u nas rozmaite sprzęty, możemy się z dumą mienić liderem w zakresie wynajmu maszyn budowlanych.

Oto, co nas wyróżnia:

- elastyczne i dopasowane do potrzeb Klienta stawki; na wysokość dziennej opłaty wpływa długość zawarcia umowy - im jest on dłuższy, tym niższa jest opłata końcowa,

- nie obciążamy Klientów za czas przeznaczony na odpoczynek – w okres trwania najmu nie wliczamy sobót, niedziel i świąt,

- opłata za dostawę wynajmowanych sprzętów jest ustalana indywidualnie z uwzględnieniem jego rodzaju oraz długości trasy.

Kompletna oferta maszyn na place budowy
Jesteśmy w stanie dostarczyć maszyny budowlane, które sprawdzą się na każdym rodzaju budowy, np.: podesty ruchome, ładowarki, minikoparki gąsienicowe, walce i zagęszczarki, wozidła i zacieraczki.

W naszej ofercie znaleźć możecie także nieco lżejszy sprzęt budowlany. Są to np.: nagrzewnice, ubijaki lub zagęszczarki, agregaty prądotwórcze, sprężarki, przecinarki, młoty, pompy, odkurzacze i inne. Cały sprzęt dostępny w naszej ofercie znajdziesz na http://maszynyjamar.pl/wynajem-maszyn-budowlanych

Najwyższej klasy maszyny na budowę
Oferowany przez Jamar sprzęt jest objęty przez naszych serwisantów największą troską. Każda z dostarczanych Klientom maszyn spełnia najwyższe wymogi techniczne, jest w nienagannym stanie. W naszych zasobach znajdują się maszyny wyłącznie najlepszych producentów, cechujących się światowej klasy solidnością. To właśnie gwarancja powodzeniach Twoich prac.

1341 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39