POLECAMY
W powiecie suwalskim, na drodze krajowej nr 8 w Żubryniu, doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów. Opel uderzył w tył skody. Utrudnienia w ruchu już się zakończyły.
W piątek (2.07), ok. godz. 11:00, na DK8 w miejscowości Żubryn (powiat suwalski) zderzyły się ze sobą dwa pojazdy. Droga w tym miejscu jest zablokowana. Policja organizuje objazdy. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący oplem, jadąc w kierunku północnym, uderzył w tył poprzedzającej go skody, doprowadzając do zderzenia pojazdów. Kierowca skody z obrażeniami został przetransportowany do szpitala - mówi Eliza Sawko, rzecznik prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Suwałkach. Kierowcy byli trzeźwi. Ruch jest zablokowany w obydwu kierunkach. Na miejscu pracują mundurowi. Wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia. AKTUALIZACJA Droga jest już odblokowana. Ruch przywrócono w obu kierunkach.
Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl
Sport 10:00
Aktualności 07:40
Aktualności 2026.06.27 15:23
Nauka 2026.06.27 10:00
Sport 2026.06.27 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji