Białystok Online

Aktualności

Wypadek na ul. Raginisa. Dziecko i kobieta w szpitalu

2013.02.06 00:00
Wypadek na ul. Raginisa. Dziecko i kobieta w szpitalu

34-letni kierujący mazdą najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego uderzył w oczekującego na przejazd passata oraz potrącił dwóch pieszych. Dwie osoby trafiły do szpitala - podała białostocka policja.

Wczoraj około godziny 15.00 doszło do wypadku drogowego na skrzyżowaniu ulicy Raginisa z Baśniową.

Na miejscu policja wstępnie ustaliła, że 34-letni kierujący mazdą, jadąc ulicą Raginisa w kierunku ulicy Piastowskiej, najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam pojazd uderzył w bok oczekującego na włączenie się do ruchu z ulicy Boruty passata. W wyniku zderzenia volkswagen obrócił się, uderzając w słup oświetleniowy i znak „przejście dla pieszych”. Natomiast mazda uderzyła w ogrodzenie pobliskiej posesji, potrącając przy tym dwie osoby, które szły chodnikiem.

W wyniku tego zdarzenia ze złamanym obojczykiem do szpitala trafił 5-letni pasażer passata oraz 55-letnia piesza, która doznała złamania lewej ręki. 34-latkowi pobrano krew, celem dokonania badania na zawartość alkoholu.

Ewelina Sadowska-Dubicka

Ewelina Sadowska-Dubicka

ewelina.s@bialystokonline.pl

Przeczytaj także
Popularne dzisiaj

Masz ciekawy temat?

Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?

Napisz do nas