Wystąpiła w pierwszej polskiej edycji programu "Idol". Teraz zagra w Białymstoku

2024.04.16 06:49
Ewelina Flinta to artystka, która już po debiucie zyskała ogromne uznanie na polskiej scenie muzycznej. Podczas koncertu na scenie Nie Teatru będzie prezentować materiał z najnowszej płyty.
Wystąpiła w pierwszej polskiej edycji programu "Idol". Teraz zagra w Białymstoku
Fot: Wojtek Olszanka

Koncert, na którym wystąpi Ewelina Flinta odbędzie się w piątek (19 kwietnia) w Nie Teatrze.

Ewelina Flinta

Ewelina Flinta to polska wokalistka, tworząca muzykę oscylującą między popem, rockiem a pop-rockiem. Muzyczną karierę rozpoczynała w zespołach rockowych, jednak prawdziwą rozpoznawalność zdobyła po udziale w pierwszej polskiej edycji programu Idol w 2002 roku, gdzie zajęła drugie miejsce. Od tego momentu Ewelina Flinta stale podbijała serca słuchaczy, zgarniając liczne prestiżowe nagrody muzyczne, takie jak Mikrofony Popcornu, Superjedynki, VIVA Comet, oraz wiele innych. Ponadto, już w 2003 roku otrzymała nominację do nagrody Fryderyki w kategorii "Nowa twarz fonografii".

Jej debiutancki album studyjny "Przeznaczenie" zyskał ogromną popularność, szczególnie za sprawą przebojowego singla "Żałuję", który przez długi czas utrzymywał się na szczytach list przebojów, przynosząc artystce rozgłos i uznanie publiczności. Sam album w niecałe pół roku po premierze, pokrył się złotem. Po sukcesie debiutanckiego krążka, Ewelina Flinta nie zwolniła tempa i w 2005 roku wydała kolejny album studyjny "Nie znasz mnie".

Na scenie Nie Teatru Ewelina Flinta zaprezentuje materiał z najnowszej płyty. Tym razem słowa i kompozycje dedykowane są przede wszystkim kobietom.Więcej informacji: Koncert Ewelina Flinta

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

898 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39